Skip to content

Jak streamować Wimbledon 2019 online (bez kabla)

25 de lipiec de 2021
shutterstock 648971239

Wimbledon 2019 zaczyna się od poniedziałku 1 lipca i trwa do 14 lipca. Jeśli chcesz oglądać bez telewizji kablowej, masz różne opcje — w zależności od tego, gdzie mieszkasz. Oto jak oglądać.

Jeśli masz login kablowy

ESPN wyemituje każdą grę turnieju (to ponad 500 meczów!) na ESPN, ESPN2, ESPN3 i ESPN+ dla widzów w USA. Mecze rozpoczynają się wcześniej w tej rundzie, a wiele z nich zaczyna się około 6:00 rano czasu wschodniego pełny harmonogram (i wyniki) na stronie ESPN.

Jeśli masz login kablowy lub subskrybujesz ESPN+, możesz także oglądać mecze za pośrednictwem aplikacji ESPN lub przesyłać je na żywo ZegarekESPN lub Oficjalna strona Wimbledonu.

Jeśli nie masz loginu kablowego

Jeśli nie masz loginu do telewizji kablowej, nadal możesz oglądać turniej. Haczyk polega na tym, że nadal będziesz musiał przesyłać je za pośrednictwem usługi przesyłania strumieniowego, która obsługuje kanały ESPN. Na szczęście robi to większość popularnych usług przesyłania strumieniowego, w tym Sling, YouTube TV, Hulu z telewizją na żywo, DirecTV Now i PlayStation Vue.

Nie wiesz, który wybrać? Nie martw się, mamy dla Ciebie pełny opis, która aplikacja do strumieniowego przesyłania telewizji jest dla Ciebie odpowiednia.


Co więcej, większość z tych usług oferuje pewien rodzaj okresu próbnego z obniżoną stawką, więc możesz przynajmniej najpierw je wypróbować. Żadna nie wymaga też długoterminowych umów, więc zawsze możesz zarejestrować się na miesiąc, założyć piłkę nożną, a następnie anulować subskrypcję.

Alternatywnie możesz zarejestrować się za pomocą konta ESPN+ i oglądać mecze za pośrednictwem aplikacji ESPN lub transmitować je na żywo ZegarekESPN lub Oficjalna strona Wimbledonu.

Jeśli mieszkasz poza USA

W Wielkiej Brytanii Wimbledon będzie transmitowany przez BBC. Mecze na żywo będą emitowane w BBC1, BBC2 i BBC Red Button. Online, możesz transmitować turniej na BBC Sportstrona lub przez BBC iPlayer. Możesz także oglądać mecze za pomocą aplikacji BBC Sport (iOS oraz Android) lub aplikacji BBC iPlayer (iOS oraz Android).

Jeśli mieszkasz poza USA i Wielką Brytanią, oficjalna strona Wimbledonu zawiera listę wszyscy nadawcy na całym świecie, którzy będą transmitować turniej.

Masz problemy z omijaniem ograniczeń geograficznych? Użyj VPN

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z kraju ojczystego, czy mieszkasz w miejscu, które ma absurdalne ograniczenia dotyczące tego, co jest dostępne, rozwiązaniem na ominięcie ograniczeń jest zawsze korzystanie z VPN, co sprawi, że będziesz wyglądać tak, jakbyś pochodził z innej lokalizacji. Nasze typy VPN są następujące:

  • ExpressVPN:Ten wybór VPN jest niezwykle szybki, łatwy w użyciu i ma bardzo przyjaznych dla użytkownika klientów dla każdej platformy.
  • SilnyVPN: Ta sieć VPN nie jest tak przyjazna dla użytkownika, ale jest bardzo szybka i wydaje się być przydatna do omijania ograniczeń, ponieważ nie jest tak dobrze znana.

Ogólnie rzecz biorąc, sposobem na ominięcie ograniczeń jest przełączenie serwera VPN do innego kraju, który ma dostęp do witryny, którą próbujesz wyświetlić. Jeśli nadal jest zablokowany, wypróbuj inny serwer. Obie opcje oferują bezpłatne wersje próbne, więc nie będziesz musiał płacić za coś, co nie działa dla Ciebie.

Czy ten post był pomocny?