Skip to content

Jak ukryć aplikacje na telefonie Samsung

13 de listopad de 2022
Samsung Apps

Mężczyzna trzymający telefon Samsung z wyświetlonymi aplikacjami

Aby ukryć aplikację na Androida na telefonie Samsung Galaxy, otwórz stronę ustawień ekranu głównego i dotknij „Ukryj aplikacje”. Sprawdź tutaj każdą aplikację, którą chcesz ukryć na ekranie głównym.

Czy na Twoim urządzeniu są aplikacje, które chcesz zachować jako prywatne? Jeśli tak, możesz łatwo ukryć zarówno aplikacje standardowe, jak i zainstalowane przez użytkownika na telefonie Samsung Galaxy. Pokażemy Ci, jak to zrobić za pomocą wbudowanej funkcji.

Po ukryciu aplikacja znika z szuflady aplikacji i ekranu głównego. Jednak nadal będzie widoczny w aplikacji Ustawienia telefonu.

Ukryj aplikacje na telefonie Samsung z Androidem

Aby rozpocząć ukrywanie aplikacji, przejdź do ekranu głównego telefonu Galaxy. Tam dotknij i przytrzymaj puste miejsce. W otwartym menu dotknij „Ustawienia”.

Po otwarciu strony Ustawienia przewiń w dół i dotknij „Ukryj aplikacje”.

Wybierz „Ukryj aplikacje” w menu.

Zobaczysz ekran „Wybierz aplikacje”. Tutaj wybierz aplikacje, które chcesz ukryć, dotykając ich. Po dokonaniu wyboru dotknij „Gotowe”.

Wybierz aplikacje do ukrycia i dotknij „Gotowe”.

I to wszystko. Wybrane aplikacje są teraz ukryte.

Później możesz odkryć swoje aplikacje, uzyskując dostęp do tego samego menu „Ukryj aplikacje”, wybierając ukryte aplikacje i wybierając „Gotowe”.

Wybierz aplikacje do odkrycia i dotknij „Gotowe”.

To wszystko.

Aby uzyskać jeszcze większą prywatność podczas udostępniania telefonu innym, spróbuj zablokować aplikację na urządzeniu z Androidem.

Czy ten post był pomocny?