Skip to content

Jak uniemożliwić niektórym osobom poznanie, że przeczytałeś ich iMessage?

26 de lipiec de 2021
00 lead image read receipt vs delivered

Domyślnie iMessage wysyła potwierdzenie przeczytania z powrotem do nadawcy, aby mógł zobaczyć, kiedy przeczytałeś jego wiadomość. Możesz całkowicie wyłączyć tę funkcję, ale co zrobić, jeśli chcesz wysyłać potwierdzenia odczytu do niektórych osób, ale nie do innych?

W iOS 10 możesz teraz wyłączyć potwierdzenia odczytu w każdej rozmowie z osobna. Powiedzmy, że nie chcesz, aby teściowa wiedziała, kiedy przeczytasz jej wiadomości. Możesz wyłączyć potwierdzenia przeczytania w rozmowie z nią, ale pozostaw główne ustawienie włączone dla wszystkich pozostałych.

Opcja wysyłania potwierdzeń przeczytania w każdej rozmowie zastępuje opcje wysyłania potwierdzeń przeczytania wiadomości w głównych ustawieniach iPhone’a. Aby więc wyłączyć opcję wysyłania potwierdzeń odczytu dla niektórych osób, ale pozostaw ją włączoną dla wszystkich innych, najpierw upewnij się, że opcja wysyłania potwierdzeń odczytu jest włączona w ustawieniach iPhone’a.

1627329281 983 Jak uniemozliwic niektorym osobom poznanie ze przeczytales ich iMessage

Następnie, aby wyłączyć potwierdzenia przeczytania dla określonej osoby, otwórz rozmowę z tą osobą w Wiadomościach. Stuknij ikonę „i” w prawym górnym rogu ekranu.

1627329281 987 Jak uniemozliwic niektorym osobom poznanie ze przeczytales ich iMessage

Przycisk suwaka Wyślij potwierdzenia odczytu ma kolor zielony, gdy jest włączony. Stuknij suwak, aby wyłączyć opcję.

1627329281 975 Jak uniemozliwic niektorym osobom poznanie ze przeczytales ich iMessage

Dotknij „Gotowe” w prawym górnym rogu ekranu.

1627329282 827 Jak uniemozliwic niektorym osobom poznanie ze przeczytales ich iMessage


Teraz możesz udawać ignorancję ze swoją teściową (lub kimkolwiek innym) mówiącą, że nigdy nie otrzymałeś jej wiadomości, jeśli nie chcesz od razu odpowiadać.

Czy ten post był pomocny?