Skip to content

Jak ustawić urządzenie lokalizacyjne „Znajdź moje” na iPhonie i iPadzie?

25 de kwiecień de 2022
apple find my hero map 2

Usługa „Znajdź mój” firmy Apple nie tylko pomaga śledzić Twoje urządzenia, ale może również pomóc znajomym i krewnym śledzić Twoją lokalizację — jeśli im na to pozwolisz. Jeśli ostatnio zmieniałeś iPhone’y lub masz wiele urządzeń, ważne jest, aby ustawić jedno urządzenie jako swoją osobistą lokalizację. Oto jak to zrobić na iPhonie lub iPadzie.

Najpierw zdecyduj, które urządzenie Apple (iPhone, iPad, iPod Touch) chcesz reprezentować swoją osobistą lokalizację. Przypuszczalnie jest to urządzenie, które zawsze nosisz przy sobie, gdziekolwiek jesteś. Na tym urządzeniu otwórz aplikację Ustawienia.

1650875643 733 Jak ustawic urzadzenie lokalizacyjne „Znajdz moje na iPhonie i iPadzie

W Ustawieniach wybierz swoją nazwę Apple ID na samej górze.

W ustawieniach iPhone'a stuknij swoją nazwę Apple ID.

W ustawieniach Apple ID stuknij „Znajdź mój”.

W ustawieniach iPhone

W opcjach „Znajdź mój” przewiń w dół i znajdź wiersz oznaczony „Moja lokalizacja”. Jeśli obok niego nie ma napisu „To urządzenie”, dotknij opcji o nazwie „Użyj tego iPhone’a jako mojej lokalizacji” lub „Użyj tego iPada jako mojej lokalizacji” poniżej.

Stuknij opcję „Użyj tego iPhone

Po dotknięciu zniknie opcja ustawienia urządzenia jako swojej lokalizacji. Ponadto „Moja lokalizacja” zmieni się na „To urządzenie”.

Po zmianie „Moja lokalizacja” powie „To urządzenie”.

W przyszłości, jeśli chcesz ustawić inne urządzenie Apple jako lokalizację „Znajdź mój”, powtórz te czynności w aplikacji Ustawienia na tym urządzeniu. Powodzenia i szczęśliwych podróży!

Czy ten post był pomocny?