Skip to content

Jak usunąć swoją aktywność oglądania Netflix i „Kontynuuj oglądanie”

4 de sierpień de 2021
img 56a575a53a135

Jeśli jesteś subskrybentem serwisu Netflix, prawdopodobnie oglądałeś film lub program telewizyjny, którego wolisz nie pojawiać się w swojej historii oglądania. Istnieje prosty sposób na usunięcie niechcianej aktywności związanej z oglądaniem z konta Netflix.

Twoje poprzednio obserwowane elementy nie tylko pojawiają się w Twojej historii — zobaczysz je w różnych miejscach w serwisie Netflix, na przykład elementy „Kontynuuj oglądanie”:

1628064880 634 Jak usunac swoja aktywnosc ogladania Netflix i Kontynuuj ogladanie

Netflix przedstawi również sugestie na podstawie rzeczy, które mogłeś ostatnio oglądać:

1628064880 904 Jak usunac swoja aktywnosc ogladania Netflix i Kontynuuj ogladanie

Może to być bardzo pomocne, jeśli chodzi o podejmowanie decyzji na podstawie tego, co lubisz, ale jeśli nie podobał ci się tytuł, możesz nie chcieć widzieć opartych na nim sugestii. Lub często możesz po prostu chcieć go usunąć, aby inni go nie widzieli.

Usuwanie historii Netflix

Aby zarządzać swoim profilem Netflix, musisz użyć przeglądarki internetowej. Nawet jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej Netflix na telefonie lub tablecie, po dotknięciu linku, aby otworzyć szczegóły konta, otworzy się ono w oknie przeglądarki. Oznacza to, że jeśli używasz iPhone’a, otworzy się on w Safari, jeśli używasz urządzenia z Androidem, otworzy się w Chrome lub w dowolnej domyślnej przeglądarce.

1628064881 412 Jak usunac swoja aktywnosc ogladania Netflix i Kontynuuj ogladanie


Z pulpitu przejdź na stronę Netflix.com i kliknij nazwę swojego profilu, aby uzyskać dostęp do menu rozwijanego. Kliknij „Twoje konto”, aby wyświetlić ustawienia konta.

1628064881 895 Jak usunac swoja aktywnosc ogladania Netflix i Kontynuuj ogladanie

Teraz przewiń w dół do sekcji „Mój profil” i kliknij „Wyświetlanie aktywności”.

1628064881 828 Jak usunac swoja aktywnosc ogladania Netflix i Kontynuuj ogladanie

Tutaj zobaczysz pełną listę wszystkich swoich działań związanych z oglądaniem. Jeśli chcesz usunąć coś z listy, po prostu kliknij „X” po prawej stronie każdego elementu.

1628064881 424 Jak usunac swoja aktywnosc ogladania Netflix i Kontynuuj ogladanie

Jeśli korzystasz z Netflix od jakiegoś czasu, ta lista prawdopodobnie będzie dość długa. Dobrą rzeczą jest jednak to, że Netflix nie poprosi Cię o potwierdzenie, czy chcesz usunąć tytuł. Oznacza to, że będziesz mógł dość szybko przeglądać i usuwać większość swojej historii oglądania.

1628064881 284 Jak usunac swoja aktywnosc ogladania Netflix i Kontynuuj ogladanie

Jeśli chcesz usunąć element z listy „Kontynuuj oglądanie”, musisz usunąć całą serię ze strony Moja aktywność.

Usunięcie zaznaczenia ze wszystkich Twoich urządzeń może potrwać do 24 godzin. Zwykle nie trwa to jednak długo i najprawdopodobniej zniknie z Twojej aktywności związanej z oglądaniem na Netflix.com niemal natychmiast.


To wszystko, co można zrobić, aby usunąć aktywność związaną z oglądaniem Netflix. Teraz wiesz, że następnym razem, gdy obejrzysz coś wstydliwego, możesz to łatwo usunąć bez nikogo mądrzejszego.

Czy ten post był pomocny?