Skip to content

Jak usunąć swoją historię wyszukiwania na Instagramie?

16 de lipiec de 2021
1626411761 preview 7

Historie wyszukiwania mogą być nieco obciążające i często nie ma powodu, aby je przechowywać. Twoja historia wyszukiwania na Instagramie nie jest wyjątkiem. Oto jak to wyczyścić.

Usunięcie historii to świetny sposób, aby zapewnić trochę prywatności i zapewnić płynne działanie. Zawsze zalecamy czyszczenie historii przeglądarki raz na jakiś czas i możesz zastosować te same porady do różnych aplikacji i usług, z których korzystasz. Czyszczenie historii na Instagramie jest bardzo proste, więc zacznijmy.

Najpierw otwórz Instagram i przejdź do strony Ustawienia. Robimy to na iPhonie, ale powinno działać tak samo, niezależnie od tego, czy używasz iOS, czy Androida.

Jak usunac swoja historie wyszukiwania na Instagramie

Przewiń w dół, a zobaczysz opcję „Wyczyść historię wyszukiwania”. Dotknij tego, a następnie dotknij przycisku „Tak, jestem pewien”. Twoja historia wyszukiwania na Instagramie zostaje w ten sposób wyczyszczona.

1626411760 589 Jak usunac swoja historie wyszukiwania na Instagramie1626411760 3 Jak usunac swoja historie wyszukiwania na Instagramie

Należy pamiętać, że wyczyszczenie historii w ten sposób nie zapewnia całkowicie czystej karty. Instagram nadal wyświetla listę sugerowanych kont w górnej części panelu wyszukiwania. Są to osoby, z którymi często lub ostatnio wchodziłeś w interakcję.

1626411761 787 Jak usunac swoja historie wyszukiwania na Instagramie


Mimo to Twoja rzeczywista historia wyszukiwania zostaje wyczyszczona i możesz odetchnąć z ulgą.

Czy ten post był pomocny?