Skip to content

Jak usunąć wszystkie powiadomienia naraz w iOS 10

22 de lipiec de 2021
img 57d853414be17 1 1024x469 1

iOS 10 dodał możliwość wyczyszczenia wszystkich powiadomień naraz. Jest to funkcja, której użytkownicy iPhone’a chcieli od jakiegoś czasu, i w końcu się pojawiła.

Bez wątpienia doświadczeni użytkownicy iOS pamiętają, co robili, aby usunąć niechciane lub przeczytać powiadomienia z Centrum powiadomień. Jeden po drugim, musiałbyś przejść i usunąć każdy z osobna. Było to nie tylko czasochłonne i nużące, ale po pewnym czasie możesz po prostu się poddać.

Nigdy więcej. Teraz możesz pożegnać się ze wszystkimi tymi powiadomieniami za jednym zamachem, choć niestety ta moc jest teraz dostępna tylko na urządzeniach wykorzystujących 3D Touch. Pokochalibyśmy to, gdyby toprzyszedł do modeli innych niż 3D Touch w pewnym momencie w przyszłości.

Otwórz powiadomienia urządzenia, przeciągając w dół z górnej części ekranu. Każde powiadomienie będzie nadal wyświetlane z symbolem „X”, tak jak zawsze. Możesz go dotknąć, aby usunąć to indywidualne powiadomienie.

Jak usunac wszystkie powiadomienia naraz w iOS 10

Aby usunąć wszystko za jednym razem, naciśnij i przytrzymaj przycisk „X” obok dowolnego powiadomienia, aż pojawi się monit Wyczyść wszystkie powiadomienia. (Ponownie wymaga to dotyku 3D.)

1626955729 501 Jak usunac wszystkie powiadomienia naraz w iOS 10


Stamtąd po prostu dotknij tego potwierdzenia, a Twoje Centrum powiadomień zostanie wyczyszczone.

1626955729 603 Jak usunac wszystkie powiadomienia naraz w iOS 10

Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości Apple zaktualizuje iOS, aby dać modelom innym niż 3D Touch trochę więcej miłości. Trudno sobie wyobrazić, dlaczego tak trudno jest po prostu włączyć mały przycisk Wyczyść wszystko, ale na razie, jeśli posiadasz urządzenie z systemem iOS z funkcją 3D Touch, możesz usunąć wszystkie powiadomienia.

Czy ten post był pomocny?