Skip to content

Jak utworzyć skrót do budzika w systemie Android 2.2 (Froyo)

25 de lipiec de 2021
1627221588 image86

Jeśli na Twoim telefonie z Androidem działa standardowa wersja Froyo, być może zauważyłeś, że nie ma możliwości utworzenia skrótu do panelu Alarmy, co może być frustrujące, jeśli używasz telefonu jako budzika. Oto jak to zrobić.

Notatka: to prawdopodobnie nie zadziała na telefonach HTC z dostosowanym interfejsem, ponieważ często mają one zupełnie inną aplikację Alarmy. Ale… prawdopodobnie możesz użyć tej samej techniki, aby utworzyć skrót do panelu Alarmy HTC.

Abyśmy wszyscy byli na tej samej stronie, to jest ekran alarmów, o którym mówimy:

Utwórz skrót do panelu alarmów

Aby utworzyć skrót, będziesz musiał zainstalować aplikację o nazwie LauncherPro, która jest naprawdę doskonałym zamiennikiem ekranu głównego – zdecydowanie powinieneś to sprawdzić. Jednak nie musisz używać go jako ekranu głównego, aby to zadziałało.

Pierwsze wyszukiwanie LauncherPro w Market, pobierz i zainstaluj go, a po naciśnięciu przycisku głównego zostaniesz poproszony o wybranie ekranu głównego, którego chcesz użyć – jeśli chcesz pozostać przy domyślnym ekranie głównym, naciśnij „Użyj domyślnie” pole wyboru i naciśnij element Launcher.

1627221587 339 Jak utworzyc skrot do budzika w systemie Android 22 Froyo


Teraz długo naciśnij gdzieś na pulpicie i wybierz Skróty -> Aktywności, które możesz zobaczyć za pomocą ikony LauncherPro.

1627221587 477 Jak utworzyc skrot do budzika w systemie Android 22 Froyo

Teraz przeglądaj listę, aż znajdziesz Zegar i naciśnij go, aby otworzyć podelementy. Stamtąd możesz wybrać pozycję Alarmy z napisem com.android.alarmclock.AlarmClock pod nim.

1627221587 787 Jak utworzyc skrot do budzika w systemie Android 22 Froyo

I tak po prostu, na ekranie głównym pojawi się ikona Alarmy.

Gdy to zrobisz, możesz odinstalować LauncherPro, jeśli chcesz, a skrót nadal będzie działał.

Czy ten post był pomocny?