Skip to content

Jak uzyskać przypomnienia o powiadomieniach Androida

30 de marzec de 2022
person holding a samsung android smartphone in their hand

Czasami może się wydawać, że smartfony istnieją wyłącznie po to, by przeszkadzać nam powiadomieniami. Wśród szumów są jednak ważne powiadomienia i nie chcesz o nich zapomnieć. Android umożliwia łatwe ustawianie przypomnień o powiadomieniach.

W przeszłości można było używać aplikacji innych firm do tworzenia przypomnień o powiadomieniach. Na szczęście jest to obecnie łatwa w użyciu wbudowana funkcja. Niezależnie od tego, czy używasz Samsung Galaxy, Google Pixel, czy dowolnego innego telefonu z Androidem, powinieneś być w stanie znaleźć tę funkcję.

Najpierw będziesz potrzebować powiadomienia, aby podjąć działanie. Przesuń palcem w dół z górnej części ekranu, aby otworzyć zasłonę powiadomień.

Przesuń w dół z górnej części ekranu.

Następnie znajdź powiadomienie i rozwiń je, jeśli jeszcze nie jest. Możesz to zrobić, przeciągając powiadomienie w dół lub dotykając małej strzałki po prawej stronie.

Rozwiń powiadomienie.

Teraz zobaczysz małą ikonę budzika w prawym dolnym rogu, dotknij jej.

Dotknij budzika.

Następny krok będzie wyglądał nieco inaczej w zależności od urządzenia. Telefony Google Pixel domyślnie odkładają powiadomienie na godzinę. Możesz dotknąć strzałki w dół, aby wybrać inny czas.

Wybierz godzinę na telefonie Pixel.

Urządzenia Samsung Galaxy pozwalają od razu wybrać długość czasu.

Wybierz czas na telefonie Samsung.

Otóż ​​to! Po upływie wybranego czasu powiadomienie pojawi się ponownie. Należy pamiętać, że ta opcja nie pojawia się w każdym powiadomieniu, ale występuje w zdecydowanej większości. Użyj tego, aby nigdy więcej nie przegapić ważnego powiadomienia.

Czy ten post był pomocny?