Skip to content

Jak w pełni wykorzystać SkyBell HD?

26 de lipiec de 2021
IMG 8239 copy

Jeśli do twoich drzwi zbliżają się różne osoby, dzwonek wideo, taki jak SkyBell HD, jest opłacalną inwestycją, ale możesz nie wykorzystywać go w pełni. Oto, jak najlepiej wykorzystać dzwonek wideo SkyBell HD.

Zmień jakość wideo

1627324646 199 Jak w pelni wykorzystac SkyBell HD

SkyBell HD może przesyłać strumieniowo i nagrywać wideo w rozdzielczości do 1080p. Jeśli jednak Twoje połączenie internetowe nie radzi sobie z obciążeniem, możesz zmienić jakość wideo.

Po prostu otwórz ustawienia w aplikacji SkyBell HD i wybierz „Jakość obrazu”. Stamtąd możesz wybrać niższą jakość niż 1080p, aż do 480p. Pamiętaj, że utrudni to identyfikację osób przy twoich drzwiach, więc eksperymentuj i znajdź najlepszą równowagę, jaką możesz.

Udostępnij dostęp innym członkom rodziny

1627324646 874 Jak w pelni wykorzystac SkyBell HD

SkyBell nie działa prawie tak dobrze, jeśli jesteś jedyną osobą w domu, która ma do niego dostęp, dlatego będziesz chciał udostępnić dostęp do dzwonka wideo innym członkom rodziny.

Możesz to zrobić, przechodząc do ustawień i dotykając „Zarządzaj udostępnianiem”. Stamtąd możesz zaprosić kogoś przez e-mail, a on będzie mógł oglądać transmisję wideo na żywo SkyBell i zobaczyć wcześniejsze nagrania.

Włącz „Nie przeszkadzać”

1627324646 88 Jak w pelni wykorzystac SkyBell HD

Chociaż technicznie nie nazywa się to Nie przeszkadzać, SkyBell HD ma funkcję, w której można „wyciszyć” dzwonek do drzwi, aby po naciśnięciu przycisku nie dzwonił dzwonkiem.

Przejdź do ustawień i dotknij „Gong wewnętrzny”. Stamtąd naciśnij przełącznik obok „Gongu wewnętrznego”, aby go wyłączyć i wyciszyć dzwonek do drzwi. Pamiętaj jednak, że nadal będziesz wysyłać powiadomienia przez telefon, chyba że wyłączysz je osobno.

Dostosuj czułość ruchu

1627324647 125 Jak w pelni wykorzystac SkyBell HD

Możesz otrzymywać powiadomienia w telefonie za każdym razem, gdy zostanie naciśnięty przycisk dzwonka, ale możesz także otrzymywać alerty po wykryciu ruchu. Jednak prawdopodobnie będziesz chciał dostosować czułość ruchu.

W ustawieniach dotknij „Wykrywanie ruchu”. Włącz ją, jeśli jeszcze nie jest, a następnie wybierz „Wysoka”, „Średnia” lub „Niska”, jeśli chodzi o czułość.

Pobierz filmy do udostępniania

1627324647 761 Jak w pelni wykorzystac SkyBell HD

Chociaż możesz oglądać nagrane filmy w aplikacji SkyBell, znikają one po pewnym czasie. Jeśli więc chcesz zachować jakieś nagrania na przyszłość, zechcesz je pobrać na wypadek, gdybyś musiał udostępnić je policji lub komukolwiek innemu.

W systemie iOS po prostu przesuń palcem po filmie i naciśnij „Pobierz”. W systemie Android wystarczy dotknąć przycisku pobierania obok filmu. Następnie zostanie zapisany w lokalnej pamięci telefonu, gdzie możesz robić z nim, co chcesz.

Zmień kolor diody LED

1627324647 901 Jak w pelni wykorzystac SkyBell HD

To nie jest tak naprawdę wielka funkcja SkyBell HD, ale pozwala nadać mu osobowość. Domyślnie przycisk świeci na zielono, ale możesz go zmienić na dowolny kolor.


Stuknij w „LED” w menu ustawień, a następnie wybierz „Kolor” na następnym ekranie. Stamtąd możesz użyć selektora kolorów, aby wybrać swój ulubiony kolor. Możesz nawet zmienić jasność diody LED przycisku.

Skorzystaj z funkcji podglądu na żywo

1627324647 614 Jak w pelni wykorzystac SkyBell HD

Kiedy ktoś dzwoni do drzwi, a Ty idziesz oglądać obraz wideo na żywo, wielu użytkowników zapomina, że ​​na tym ekranie możesz zrobić więcej niż tylko zobaczyć, kto stoi przed drzwiami.

Na przykład możesz w dowolnym momencie zrobić zrzut obrazu wideo, a także użyć mikrofonu, aby porozmawiać z osobą przy drzwiach. Możesz nawet dotknąć ikony koła zębatego, aby uzyskać dostęp do integracji z innymi aplikacjami, takimi jak aplikacja Kevo, aby odblokować drzwi bezpośrednio z tego ekranu.

Połącz się z IFTTT, aby uzyskać większą funkcjonalność

1627324647 476 Jak w pelni wykorzystac SkyBell HD

Skybell HD ma wiele możliwości dostosowania i funkcjonalności, ale możesz zrobić z nim jeszcze więcej, łącząc go z IFTTT i korzystając z pewnej automatyzacji.

Na przykład możesz sprawić, że inteligentne światła będą migać, gdy ktoś zadzwoni do drzwi, lub możesz automatycznie włączyć światło na werandzie po wykryciu ruchu przy drzwiach wejściowych.

Czy ten post był pomocny?