Skip to content

Jak wyczyścić dane przeglądania Chrome za pomocą skrótu klawiaturowego

1 de sierpień de 2021
chrome hero

Chcesz szybko wyczyścić dane przeglądania Google Chrome? Trzy nie wymagają przeszukiwania menu — wystarczy jeden skrót klawiaturowy i kilka kliknięć. Oto jak to zrobić.

Najpierw otwórz „Chrome”. W dowolnym oknie naciśnij następującą kombinację trzech klawiszy skrótu w zależności od platformy.

  • Windows lub Linux: Naciśnij Ctrl+Shift+Delete
  • Prochowiec: Naciśnij Command+Shift+Backspace. (Na komputerze Mac klawisz Backspace jest oznaczony etykietą „Usuń”. Zwróć uwagę, że naciśnięcie klawisza Delete obok klawiszy Home i Edit nie działa).
  • Chromebook: Naciśnij Ctrl+Shift+Backspace.
  • iPhone i iPad (z podłączoną klawiaturą): Naciśnij Command + Y.

Po naciśnięciu skrótu w systemie Windows, Linux, Mac lub Chromebook otworzy się karta „Ustawienia” i pojawi się „Wyczyść dane przeglądania”. Wybierz żądane opcje, a następnie kliknij „Wyczyść dane”. Jeśli chcesz zrobić to całkowicie bez użycia rąk, naciśnij kilka razy „Tab”, aż zostanie wybrany przycisk „Wyczyść dane”, a następnie naciśnij „Enter” lub „Powrót”.

W przeglądarce Google Chrome kliknij „Wyczyść dane”.

Na iPhonie lub iPadzie z podłączoną klawiaturą pojawi się okno „Historia”. Dotknij „Wyczyść dane przeglądania” na dole okna, a następnie pojawi się okno „Wyczyść dane przeglądania”. Kliknij przycisk „Wyczyść dane przeglądania” u dołu, a następnie potwierdź.

W przeglądarce Google Chrome na iPhonie i iPadzie kliknij „Wyczyść dane przeglądania”.

Twoja historia zostanie wyczyszczona do wybranego poziomu. Powtarzaj, kiedy chcesz. Prywatność jest dobra!

Czy ten post był pomocny?