Skip to content

Jak wydłużyć żywotność baterii w kamerach Netgear Arlo Pro

15 de lipiec de 2021
2017 05 26 0007 650x301

Bezprzewodowe kamery bezpieczeństwa Arlo Pro firmy Netgear mogą działać od 3 do 6 miesięcy na jednym ładowaniu, ale istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na żywotność baterii. Oto jak go maksymalnie rozciągnąć.

Zanim zagłębimy się w różne sztuczki, które możesz zrobić, aby zaoszczędzić na baterii, pamiętaj, że mogą trzymaj kamery Arlo Pro podłączone do zasilania 24/7. Dołączony kabel ładujący ma około sześciu stóp długości, więc jeśli możesz mieć podłączone kamery, zrób to. Jednak prawdopodobnie kupiłeś system Arlo Pro ze względu na jego możliwości bezprzewodowe, więc przeczytaj, jak wycisnąć trochę więcej soku z tych kamer.

Zmień jakość wideo w aplikacji

Jednym z najlepszych sposobów oszczędzania baterii dzięki Arlo Pro jest zmiana jakości wideo tak, aby sprzyjała żywotności baterii. Jakość nie będzie tak dobra, jak mogłaby być, ale przynajmniej wydobędziesz więcej soku z kamer, zanim będziesz musiał je naładować.

Aby to zrobić, otwórz aplikację Arlo i dotknij zakładki „Ustawienia” na dole.

1626374598 584 Jak wydluzyc zywotnosc baterii w kamerach Netgear Arlo Pro

Wybierz „Moje urządzenia” u góry.

1626374598 590 Jak wydluzyc zywotnosc baterii w kamerach Netgear Arlo Pro

Wybierz swój aparat z listy.

1626374599 41 Jak wydluzyc zywotnosc baterii w kamerach Netgear Arlo Pro

Stuknij w „Ustawienia wideo”.

1626374599 612 Jak wydluzyc zywotnosc baterii w kamerach Netgear Arlo Pro

Przewiń w dół i wybierz „Najlepsza żywotność baterii”.

1626374599 22 Jak wydluzyc zywotnosc baterii w kamerach Netgear Arlo Pro

Trzymaj aparat z dala od zimnych środowisk Environment

Według Netgeara, temperatury poniżej 32 stopni Fahrenheita mogą negatywnie wpłynąć na żywotność baterii w aparatach Arlo Pro. Więc jeśli masz kamery zamontowane na zewnątrz, możesz doświadczyć skrócenia czasu pracy baterii w miesiącach zimowych.

1626374599 170 Jak wydluzyc zywotnosc baterii w kamerach Netgear Arlo Pro


Powiedziawszy to, spróbuj trzymać kamery w pomieszczeniu, jeśli możesz, i po prostu poproś je o wskazanie okna. Oczywiście może to nie być najlepsze rozwiązanie w zależności od układu domu lub mieszkania, więc pamiętaj, że w chłodniejszych miesiącach może być konieczne częstsze ładowanie.

Netgear nie mówi nic o cieplejszych temperaturach, ale ciepło może również negatywnie wpływać na żywotność baterii, więc miej to na uwadze. Ostatecznie jednak kamery Arlo Pro zostały zaprojektowane do umieszczania na zewnątrz, więc nie przejmuj się zbytnio.

Trzymaj się dobrze oświetlonych obszarów

1626374599 712 Jak wydluzyc zywotnosc baterii w kamerach Netgear Arlo Pro

Arlo Pro jest wyposażony w funkcje noktowizyjne w postaci wbudowanego reflektora na podczerwień, który oświetla ramkę światłem podczerwonym. Jak można się spodziewać, zużywa to dodatkową żywotność baterii.

W rzeczywistości w niektórych okolicznościach może to być znaczny chłam baterii. Mam Arlo Pro w garażu, który przez 90% czasu jest całkowicie ciemny. Oznacza to, że funkcje noktowizora w aparacie są przez większość czasu włączone. Doprowadziło to do rozładowania baterii o 15% w ciągu zaledwie kilku tygodni, co oznacza żywotność baterii około trzech miesięcy. To jest na dolnym końcu szacunków żywotności baterii Netgear.

Z tego powodu staraj się montować kamery w miejscach, które są dobrze oświetlone przez większość czasu, jeśli chcesz zmaksymalizować żywotność baterii.

Unikaj słabych połączeń Wi-Fi

1626374599 276 Jak wydluzyc zywotnosc baterii w kamerach Netgear Arlo Pro

Kamery Arlo Pro łączą się z centralną stacją bazową, która następnie łączy się z routerem. Jeśli Twoje kamery mają trudności z utrzymaniem stałego połączenia ze stacją bazową, może to obniżyć żywotność baterii.


Możesz sprawdzić, jak dobre jest połączenie w aplikacji Arlo, przechodząc do Ustawień i patrząc na „Połączenie”. Jeśli ma trzy pełne paski, możesz jechać. Jeśli nie, może być konieczne przesunięcie kamery bliżej stacji bazowej, aby nieco poprawić połączenie.

Czy ten post był pomocny?