Skip to content

Jak wyeksportować zakładki Chrome

14 de styczeń de 2022
google chrome download page

Precyzyjnie dobrana lista zakładek znacznie ułatwia przeglądanie stron internetowych. Pokażemy Ci, jak wyeksportować zakładki Google Chrome, aby można było je przenieść do dowolnej nowej przeglądarki i poczuć się jak w domu.

Wyeksportowanie zakładek tworzy plik HTML, który można następnie zaimportować do wielu przeglądarek i przenieść wszystkie zakładki. Możesz przenieść je z jednej przeglądarki Chrome do drugiej — jeśli nie lubisz synchronizacji Chrome — lub do zupełnie innej przeglądarki.

Najpierw otwórz Google Chrome na komputerze z systemem Windows, Mac, Chromebook lub Linux. Kliknij ikonę menu z trzema kropkami w prawym górnym rogu.

Jak wyeksportowac zakladki Chrome

Następnie najedź myszą na „Zakładki” i wybierz „Menedżer zakładek”.

Najedź kursorem na „Zakładki” i wybierz „Menedżer zakładek”.

Na stronie Menedżera zakładek kliknij ikonę menu z trzema kropkami na górnym niebieskim pasku i wybierz „Eksportuj zakładki”.

1642199093 199 Jak wyeksportowac zakladki Chrome

Spowoduje to utworzenie pliku HTML zawierającego wszystkie Twoje zakładki. Teraz możesz wybrać, gdzie chcesz zapisać plik. Jeśli chcesz, zmień nazwę pliku i kliknij „Zapisz”, gdy wybierzesz lokalizację.

Wybierz lokalizację i „Zapisz” plik.

To wszystko! Możesz użyć pliku HTML, aby skonfigurować nową przeglądarkę, ale nie zapomnij usunąć zakładek, które nie są już potrzebne. Zadbaj o swoje cenne zakładki!

Czy ten post był pomocny?