Skip to content

Jak wyłączyć brzęczyk w Schlage Connect Smart Lock?

10 de lipiec de 2021
IMG 8402 copy

Schlage Connect to świetny inteligentny zamek, ale wydaje dość irytujący dźwięk za każdym razem, gdy naciśniesz przycisk i zablokuje go lub odblokuje. Oto, jak wyłączyć go na stałe, w samej blokadzie lub w telefonie.

Po pierwsze, nie pomyl sygnału dźwiękowego zamka z jego alarmem — to dwie różne rzeczy. Sygnał dźwiękowy służy do potwierdzania pomyślnego odblokowania lub zablokowania inteligentnego zamka podczas korzystania z klawiatury, a także potwierdzania każdego naciśnięcia numeru. Alarm ma na celu powstrzymanie niepożądanych osób przed wejściem do Twojego domu bez Twojej zgody.

Zanim zaczniemy, musisz znać kod programowania swojego zamka, który można znaleźć z tyłu wewnętrznej części urządzenia. Powinieneś to zanotować przed zainstalowaniem zamka, ale jeśli nie, musisz go rozebrać i zapisać kod programowania. Jest to wymagane do wprowadzenia zamka w tryb programowania, który umożliwia zmianę i zarządzanie ustawieniami zamka, w tym wyłączenie brzęczyka.

1625896588 424 Jak wylaczyc brzeczyk w Schlage Connect Smart Lock

Wyłącz sygnał dźwiękowy na samym zamku

Aby rozpocząć, otwórz drzwi i wysuń rygiel, aby znalazł się w pozycji zablokowanej (w ten sposób zaczniesz całe programowanie). Stamtąd naciśnij przycisk Schlage w górnej części klawiatury, a następnie wprowadź swój sześciocyfrowy kod programowania (ponownie, w ten sposób zaczniesz całe programowanie).

1625896588 160 Jak wylaczyc brzeczyk w Schlage Connect Smart Lock

Następnie naciśnij „5”, a otrzymasz dwa mignięcia zielonego znacznika wyboru, a także dwa sygnały dźwiękowe. Zrobisz to samo, aby ponownie włączyć brzęczyk, tylko otrzymasz jedno mignięcie zielonego znacznika wyboru i jeden sygnał dźwiękowy.


Otóż ​​to! To całkiem proste, ale jeszcze łatwiejsze z telefonu.

Wyłącz brzęczyk w telefonie

Aby wyłączyć brzęczyk w telefonie, musisz najpierw podłączyć inteligentny zamek do koncentratora smarthome, jeśli jeszcze nie jest. W moim przypadku używam Wink Hub 2 wraz z aplikacją Wink. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem konfiguracji, jak to zrobić. Możesz użyć innego centrum, które powinno przebiegać w podobny sposób.

Wybierz swoją blokadę w aplikacji, a następnie dotknij ikony ustawień koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu.

1625896588 639 Jak wylaczyc brzeczyk w Schlage Connect Smart Lock

Gdy pojawi się wyskakujące menu, dotknij „Drzwi przednie” w „Zamki”. Pamiętaj, że twój zamek może mieć inną nazwę niż „Drzwi przednie”.

1625896588 522 Jak wylaczyc brzeczyk w Schlage Connect Smart Lock

Następnie przewiń w dół i dotknij „Alarm + Bezpieczeństwo”.

1625896588 193 Jak wylaczyc brzeczyk w Schlage Connect Smart Lock

Stuknij przełącznik po prawej stronie „Brzęczyk”, aby go wyłączyć.

1625896588 68 Jak wylaczyc brzeczyk w Schlage Connect Smart Lock

Czy ten post był pomocny?