Skip to content

Jak wyłączyć noktowizor w kamerze Nest?

30 de lipiec de 2021
IMG 3049 copy 650x300

Wielu włamywaczy wychodzi w nocy, co oznacza, że ​​noktowizor może być świetną funkcją kamery bezpieczeństwa. Ale jeśli nie jest to coś, czego naprawdę potrzebujesz, możesz łatwo go wyłączyć w kamerze Nest Cam.

Istnieje bardzo niewiele powodów, aby wyłączyć noktowizor, ale powiedzmy, że masz kamerę Nest Cam umieszczoną przy oknie skierowanym na zewnątrz. Emitowane przez kamerę światło podczerwone powodowałoby ogromne odbicie na szkle, co negowało użyteczność noktowizora. W tym momencie możesz całkowicie wyłączyć noktowizor, zwłaszcza jeśli Twój podjazd lub ulica i tak są dobrze oświetlone w nocy.

Zacznij od otwarcia aplikacji Nest na telefonie i dotknięcia podglądu na żywo kamery Nest Cam.

1627647627 863 Jak wylaczyc noktowizor w kamerze Nest

Stuknij ikonę ustawień koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu.

1627647628 134 Jak wylaczyc noktowizor w kamerze Nest

Wybierz „Noktowizor” z listy.

1627647628 467 Jak wylaczyc noktowizor w kamerze Nest

Domyślnie będzie ustawiony na „Auto”, co oznacza, że ​​kamera Nest Cam będzie automatycznie przełączać się między trybem noktowizyjnym a trybem dziennym w zależności od pory dnia. Możesz jednak również wybrać, aby widzenie w nocy było zawsze włączone lub całkowicie je wyłączyć.


Aby całkowicie wyłączyć funkcje noktowizora, dotknij i przeciągnij białą kropkę i przesuń ją w lewo pod „Wyłączone”.

1627647628 264 Jak wylaczyc noktowizor w kamerze Nest

Następnie kamera Nest Cam zawsze pozostanie w trybie dziennym i nigdy nie włączy trybu noktowizyjnego, chyba że wrócisz do ustawień i ręcznie go przełączysz.

Czy ten post był pomocny?