Skip to content

Jak wyłączyć wyciszenie na Instagramie?

29 de marzec de 2022
instagram hero 1200 675 1024x575 1

Jeśli wyciszyłeś kogoś, a teraz chcesz przywrócić jego Stories i posty z powrotem do swojego kanału informacyjnego, możesz łatwo anulować wyciszenie użytkownika na Instagramie. Oto jak to zrobić na swoim iPhonie lub telefonie z Androidem.

Kiedy wyciszasz lub wyłączasz wyciszenie, Instagram nie powiadamia o tym użytkownika. Później, jeśli chcesz ponownie kogoś wyciszyć, możesz to zrobić z łatwością.

Notatka: W chwili pisania tego tekstu w lutym 2022 r. nie można anulować wyciszenia kogoś z witryny na komputery Instagram.

Wyłącz wyciszenie czyichś historii, postów lub obu na Instagramie

Aby rozpocząć proces anulowania wyciszenia, najpierw uruchom aplikację Instagram na swoim iPhonie lub telefonie z Androidem. W aplikacji znajdź profil, którego wyciszenie chcesz wyłączyć.

Na stronie profilu, pod nazwą użytkownika, kliknij „Obserwujesz”.

Wybierz „Obserwowane” na stronie profilu.

U dołu ekranu telefonu pojawi się menu. Dotknij „Wycisz” w tym menu.

Wybierz „Wycisz” w menu.

W otwartym menu „Wycisz”, aby wyłączyć wyciszenie postów użytkownika, wyłącz opcję „Wpisy”. Aby wyłączyć wyciszenie Stories użytkownika, wyłącz opcję „Historie”.

Możesz kontrolować obie opcje indywidualnie, dzięki czemu możesz włączyć jedną opcję, a drugą wyłączyć.

Wyłącz wyciszenie użytkownika na Instagramie.

Instagram zapisze Twoje zmiany i zaczniesz widzieć posty i historie wybranego użytkownika w swoim kanale wiadomości. Cieszyć się!

Czy ten post był pomocny?