Skip to content

Jak wylogować się z Facebooka na iPhonie

4 de czerwiec de 2022
facebook login screen app iphone

Wylogowując się z Facebooka na swoim iPhonie, możesz korzystać z innych kont w aplikacji, a także zabezpieczyć dane konta, nie udostępniając ich nikomu, kto korzysta z Twojego telefonu. Wyjaśnimy Ci cały proces wylogowywania się z Facebooka.

W poniższym przewodniku założono, że masz dostęp do telefonu. Jeśli utraciłeś dostęp do swojego iPhone’a, możesz zdalnie wylogować się ze swojego konta na Facebooku. Sprawdź nasz przewodnik, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Później możesz używać swojego konta w aplikacji, wprowadzając swoją nazwę użytkownika i hasło.

Wyloguj się z Facebooka na iPhonie

Aby rozpocząć proces wylogowania, uruchom aplikację Facebook na swoim iPhonie. Na dolnym pasku aplikacji dotknij „Menu”.

Wybierz "Menu" w prawym dolnym rogu.

Na stronie „Menu” przewiń w dół. Tam dotknij „Wyloguj”.

Wybierz „Wyloguj” na dole.

Na dole ekranu telefonu zostanie wyświetlony monit. Dotknij „Wyloguj”.

Wybierz „Wyloguj” w monicie.

Facebook przeniesie Cię na stronę główną aplikacji, na której nadal możesz zobaczyć swoje zdjęcie profilowe. Aplikacja robi to, aby ułatwić ponowne zalogowanie się na swoje konto.

Jeśli chcesz całkowicie usunąć swoje konto z aplikacji, na stronie ze zdjęciem profilowym dotknij ikony koła zębatego.

1654372813 859 Jak wylogowac sie z Facebooka na iPhonie

Na stronie „Ustawienia logowania” wybierz „Usuń konto”.

Dotknij „Usuń konto”.

I to wszystko. Twoje konto zostało teraz całkowicie usunięte z aplikacji Facebook na Twoim iPhonie. Aby ponownie użyć swojego konta, musisz wprowadzić swoją nazwę użytkownika i hasło w aplikacji.

Wylogowujesz się z aplikacji Facebook, ponieważ nie podoba ci się interfejs użytkownika? Jeśli tak, możesz uzyskać dostęp do komputerowej wersji Facebooka na swoim iPhonie, co daje Ci wrażenie mediów społecznościowych jak na komputerze stacjonarnym na telefonie, a wszystko to bez potrzeby dodatkowej aplikacji.

Czy ten post był pomocny?