Skip to content

Jak wylogować wszystkie urządzenia z konta na Twitterze?

26 de lipiec de 2021
twitter logo

Jeśli obawiasz się, że ktoś ma dostęp do Twojego konta na Twitterze lub chcesz się upewnić, że stare urządzenia nie są już zalogowane, możesz wylogować każde urządzenie z konta jednocześnie. Oto jak to zrobić.

Omówiliśmy wcześniej, jak odzyskać kontrolę nad przejętym kontem na Twitterze, ale czasami chcesz się upewnić, że każde urządzenie i użytkownik jest wylogowany z Twojego konta. Może to być spowodowane tym, że sprzedajesz stare urządzenie, a może jest to konto firmowe i chcesz się upewnić, że byli pracownicy nie są nadal zalogowani.

Niezależnie od powodu istnieje prosty sposób na wylogowanie wszystkich użytkowników i urządzeń.

Proces jest dokładnie taki sam, niezależnie od tego, czy korzystasz z aplikacji internetowej Twitter, czy aplikacji mobilnej Twitter na iPhonie, iPadzie i Androidzie, z jednym małym wyjątkiem. Jeśli korzystasz z aplikacji internetowej Twitter, musisz kliknąć „Więcej” w menu po lewej stronie.

Opcja Więcej w menu aplikacji internetowej Twitter.

Spowoduje to wyświetlenie potrzebnych opcji menu.

Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej Twitter, musisz otworzyć rozszerzone menu znajdujące się po lewej stronie głównego kanału. Możesz to zrobić, dotykając ikony menu hamburgera w lewym górnym rogu lub przesuwając palcem w prawo od lewej krawędzi ekranu.


Odtąd wszystko jest takie samo zarówno w aplikacji internetowej, jak i mobilnej. Kliknij lub dotknij przycisku „Ustawienia i prywatność”.

Opcja menu „Ustawienia i prywatność”.

W menu Ustawienia wybierz opcję „Konto”.

Menu Ustawienia z podświetloną opcją Konto.

Przewiń w dół do sekcji „Dane i uprawnienia” i kliknij lub naciśnij „Aplikacje i sesje”.

Menu „Dane i uprawnienia” z podświetloną opcją „Aplikacje i sesje”.

Pod nagłówkiem Sesje pojawi się lista wszystkich urządzeń z dostępem do Twojego konta. Wybierz „Wyloguj wszystkie inne sesje”, aby wylogować wszystkie urządzenia.

Opcja „Wyloguj wszystkie inne sesje”.

W otwartym panelu potwierdzenia kliknij lub naciśnij przycisk „Wyloguj”.

Panel potwierdzenia „Wyloguj wszystkie inne sesje” z podświetlonym przyciskiem „Wyloguj”.

Otóż ​​to; Jesteś skończony. Każde inne urządzenie, które chce uzyskać dostęp do Twojego konta na Twitterze, będzie musiało się ponownie zalogować.

Jeśli obawiasz się, że ktoś ma hasło, a nie powinien, natychmiast zmień hasło. Jeśli tego nie zrobisz, będą mogli się od razu zalogować ponownie. Zalecamy również włączenie uwierzytelniania wieloskładnikowego, aby nawet jeśli ktoś wejdzie w posiadanie Twojego hasła, nadal nie będzie mógł się zalogować bez dostępu do Twojego telefonu.

Czy ten post był pomocny?