Skip to content

Jak wyświetlić lub wyczyścić historię przeglądarki w Oculus Go

31 de lipiec de 2021
img 5aebcaaa217ee

Cóż, tym razem naprawdę to zrobiłeś. Szukałeś czegoś wstydliwego – na przykład „Linux” – na swoim Oculusie, a teraz jest to w Twojej historii wyszukiwania. Co zamierzasz zrobić? Na szczęście mamy instrukcje dotyczące czyszczenia przeglądarki lub historii wyszukiwania w urządzeniu Oculus Go.

Znajdowanie historii przeglądarki Oculus Go

Otwórz przeglądarkę za pomocą głównego narzędzia nawigacyjnego, a następnie spójrz na prawą stronę. Kliknij przycisk „Ustawienia” (ikona koła zębatego) w prawym górnym rogu, a następnie kliknij opcję „Historia”.

1627744541 742 Jak wyswietlic lub wyczyscic historie przegladarki w Oculus Go

Tutaj możesz przeglądać całą historię i usuwać poszczególne elementy historii.

1627744541 762 Jak wyswietlic lub wyczyscic historie przegladarki w Oculus Go

Czyszczenie przeglądarki i historii wyszukiwania w Oculus Go

Jak zapewne zgadłeś, aby usunąć całą historię przeglądarki za jednym razem, wracasz do Ustawień, a następnie klikasz opcję „Wyczyść dane przeglądania”.

1627744542 272 Jak wyswietlic lub wyczyscic historie przegladarki w Oculus Go

Domyślnym ustawieniem jest wyczyszczenie danych z ostatniej godziny. Jeśli to wystarczająco dobry okres, po prostu wybierz, co chcesz usunąć, i naciśnij przycisk „Wyczyść dane”. Jeśli chcesz usunąć dane z więcej niż tylko ostatniej godziny, kliknij w miejscu „Wyczyść dane z ostatniej godziny”.

1627744542 743 Jak wyswietlic lub wyczyscic historie przegladarki w Oculus Go


To otwiera szybkie okno, w którym możesz zmienić okres czasu, dla którego dane zostaną wyczyszczone. Jeśli chcesz wyczyścić całą historię przeglądania, wybierz opcję „początek czasu”.

1627744542 909 Jak wyswietlic lub wyczyscic historie przegladarki w Oculus Go

Czyszczenie danych jest dość łatwe, ale może następnym razem użyj trybu przeglądania prywatnego na swoim Oculus Go, zanim ponownie zaczniesz szukać rzeczy takich jak Linux.

Czy ten post był pomocny?