Skip to content

Jak wysyłać znikające wiadomości w Facebook Messengerze

19 de luty de 2022
Facebook Messenger 1024x575 1

Prywatność jest ważną rzeczą do rozważenia podczas umieszczania wszystkich rozmów w aplikacji do przesyłania wiadomości. Dzięki „Trybowi znikania” Facebook Messenger możesz sprawić, że poufne wiadomości znikną po przeczytaniu ich przez odbiorcę. To fajna sztuczka prywatności.

„Tryb znikania” jest również dostępny na Instagramie i działa dokładnie tak samo, jak Facebook Messenger. Pomysł polega na tym, że uruchamiasz tryb znikania, mówisz, co chcesz powiedzieć, a następnie opuszczasz tryb znikania. Po obejrzeniu wiadomości znikają.

Aby rozpocząć, otwórz rozmowę z kimś, z kim jesteś znajomym. Aby korzystać z trybu Vanish, musisz również korzystać z aplikacji mobilnej na iPhone’a, iPada lub Androida.

Otwórz rozmowę.

Następnie w widoku konwersacji przesuń palcem w górę od pola tekstowego. Zobaczysz mały wskaźnik, który pomoże ci przejść do trybu znikania.

Przesuń w górę, aby otworzyć tryb znikania.

W trybie Vanish tło jest ciemne. Możesz teraz prowadzić rozmowę tak, jak zwykle.

Włączony tryb znikania.

Jeśli druga osoba zrobi zrzut ekranu, gdy jesteś w trybie znikania, otrzymasz powiadomienie.

1645278530 866 Jak wysylac znikajace wiadomosci w Facebook Messengerze

Kiedy będziesz gotowy, aby wszystko zniknęło, po prostu dotknij „Wyłącz tryb znikania”. Możesz też ponownie wykonać gest przesuwania w górę.

„Wyłącz tryb znikania”.

To wszystko. Pomyśl o tym jak o wejściu do dźwiękoszczelnego pokoju, aby przeprowadzić tajną rozmowę. Możesz na chwilę wejść w tryb znikania, a następnie wyjść, gdy skończysz. Istnieją inne sposoby na upewnienie się, że rozmowy na czacie są bezpieczne.

Czy ten post był pomocny?