Skip to content

Jak zablokować kogoś na Strava

8 de lipiec de 2021
strava bicycle

Strava, podobnie jak wszystkie aplikacje społecznościowe, może ujawnić ogromną ilość informacji o Tobie. Nawet jeśli powstrzymasz przypadkowych nieznajomych przed natknięciem się na Twój adres domowy, czasami może być konieczne aktywne powstrzymanie konkretnej osoby przed zobaczeniem, co robisz.Oto, jak zablokować kogoś innego na Strava.

Domyślnie każdy użytkownik internetu może zobaczyć Twoje działania i potencjalnie dowiedzieć się, gdzie mieszkasz. Pamiętaj również o przejrzeniu ustawień prywatności konta Strava.

Co robi blokowanie na Strava?

Blokowanie kogoś na Strava:

  • Usuwa je z Twoich obserwujących, a Ciebie z ich.
  • Uniemożliwia im ponowne śledzenie Cię lub szczegółowe przeglądanie Twoich działań.
  • Ukrywa szczegóły profilu z wyjątkiem zdjęcia profilowego, biografii, całkowitej liczby aktywności w ostatnim miesiącu, statystyk aktywności z tego tygodnia oraz liczby obserwujących. To, co widzi osoba, która Cię nie obserwuje, gdy przegląda Twój profil, ale to nie wszystko.

Trochę zaskakujące, jeśli masz publicznie dostępną aktywność, na przykład pierwszą dziesiątkę w rankingu segmentu, będą mogli zobaczyć tam jej podsumowanie, ale nie będą mogli kliknąć, aby wyświetlić bardziej szczegółowy widok .

Zablokowanie kogoś nie spowoduje wysłania powiadomienia, ale będzie wiedział, że coś się zmieniło, jeśli spróbuje wyświetlić Twój profil.

podgląd strava

Jak zablokować kogoś w aplikacji mobilnej?

Udaj się do osoby, którą chcesz zablokować na stronie profilu na Strava i dotknij trzech małych kropek w prawym górnym rogu.


Dotknij „Zablokuj tego sportowca”, a następnie „Zablokuj sportowca”, aby go zablokować.

blokowanie aplikacji Strava

Jak zablokować kogoś w witrynie Strava

Otwórz Strava w przeglądarce i przejdź do strony osoby, której chcesz zablokować stronę sportowca. Kliknij ikonę „Ustawienia” (ikona koła zębatego), a następnie „Zablokuj sportowca”.

Na koniec kliknij ponownie „Zablokuj sportowca”, aby go zablokować.

blokowanie strony internetowej

Zablokowane konto Strava nie będzie już mogło Cię obserwować ani wyświetlać informacji o Twoich działaniach, obserwować Cię ani pojawiać się w Twoich kanałach aktywności.

Czy ten post był pomocny?