Skip to content

Jak zagrać w nadchodzącą kontynuację „Wii Sports” kilka miesięcy wcześniej – Recenzja Geek

12 de luty de 2022
30a62c68 1024x576 1

Szesnaście lat po wydaniuWii Sport jest nadal czwartą najlepiej sprzedającą się grą wszechczasów. Już dawno jesteśmy spóźnieni na nowoczesną kontynuację i Nintendo o tym wie. Dlatego nowyNintendo Switch Sportstartuje 29 kwietnia. (A klienci Switch Online mogą uzyskać dostęp do gry kilka miesięcy wcześniej!)

Ogłoszono NintendoPrzełącz sport podczas wydarzenia Direct w lutym 2022 r., wraz z tytułami takimi jakMario Strikers: Battle League oraz Spluton 3. Jak oryginał Wii Sportnowość NintendoPrzełącz sport zawiera sterowanie ruchem, integrację Mii i oczywiście kręgle.

  • Szczególnie,Przełącz sport wygląda bardzo podobnieOśrodek sportowy Wii (pierwszy Wii Sport sequel), z motywami wysp, tabelami wyników i innymi dodatkami. Obejmuje również nowe gry, takie jak badminton, siatkówka i szermierka (przeniesienie z Ośrodek wczasowy), ale wydaje się, że porzuca boks, golf i baseball. (Fani spekulują, że te gry pojawią się w aktualizacji, co ma sens)

    Nintendo zawiera również pasek na nogę zPrzełącz sport na nową grę w piłkę nożną. Nie jest jasne, czy ten pasek jest przeznaczony tylko do piłki nożnej, czy też znajdzie więcej zastosowań w przyszłości.

    Możesz zamówić w przedsprzedażyPrzełącz sport teraz, aby pobrać grę 29 kwietnia. Ale jeśli jesteś klientem Switch Online, możesz spróbować trochę wcześniej. Od 15 lutego możesz nacisnąć kartę Switch Online na ekranie głównym konsoli, aby zapisać się do testu Switch Sports Online Play Test, publicznej wersji demonstracyjnej, która będzie trwać od 18 do 20 lutego.

    Czy ten post był pomocny?