Skip to content

Jak zaktualizować Google Chrome na Androida

15 de kwiecień de 2022
chrome logo android pocket

Domyślnie przeglądarka Google Chrome aktualizuje się automatycznie na telefonie z Androidem. Możesz jednak uruchomić ręczne sprawdzanie aktualizacji, aby znaleźć i zainstalować najnowsze aktualizacje. Możesz także włączyć opcję automatycznych aktualizacji, jeśli jest wyłączona. Pokażemy Ci jak.

Podobnie jak w przypadku aktualizacji Chrome na komputerze, na telefonie z Androidem potrzebne jest aktywne połączenie internetowe. Dzieje się tak, ponieważ aktualizacje przeglądarki są pobierane z Internetu.

Zaktualizuj Chrome na telefonach i tabletach z Androidem

Aby rozpocząć proces aktualizacji Chrome, uruchom Sklep Google Play na telefonie z Androidem.

Stuknij pole wyszukiwania Sklepu Play, wpisz „Google Chrome” (bez cudzysłowów) i naciśnij Enter. Następnie wybierz „Google Chrome” z wyników wyszukiwania.

Dotknij „Google Chrome” w wynikach wyszukiwania.

Na stronie aplikacji Chrome dotknij „Aktualizuj”, aby zaktualizować przeglądarkę.

Jeśli nie widzisz przycisku „Aktualizuj”, Twoja wersja Chrome jest już aktualna i nie musisz nic robić.

Wybierz przycisk „Aktualizuj”.

Aby umożliwić Chrome automatyczne znajdowanie i instalowanie aktualizacji w przyszłości, włącz opcję automatycznej aktualizacji. Aby to zrobić, na stronie aplikacji Chrome dotknij trzech kropek w prawym górnym rogu.

Wybierz trzy kropki w prawym górnym rogu.

Jeśli pole nie jest zaznaczone, aktywuj opcję „Włącz automatyczną aktualizację”.

Włącz opcję „Włącz automatyczną aktualizację”.

I to wszystko.

W zaktualizowanej wersji Chrome masz teraz najnowsze poprawki błędów, nowe funkcje, a także ogólne ulepszenia wydajności. Ciesz się zaktualizowaną przeglądarką internetową na swoim urządzeniu!

Jeśli próbujesz rozwiązać problem z Chrome i nadal nie został on rozwiązany, rozważ wymuszenie aktualizacji samego Sklepu Google Play lub zaktualizowanie Usług Google Play.

Czy ten post był pomocny?