Skip to content

Jak zdalnie wylogować się z Gmaila na zgubionym lub zgubionym urządzeniu

22 de lipiec de 2021
gmail hero 1200

Zgubiłeś telefon z Androidem lub iPada? Chcesz wylogować się z Gmaila na urządzeniu pożyczonym członkowi rodziny? Nie martw się, Google umożliwia zdalne wylogowanie się z konta Gmail na dowolnym zgubionym lub zgubionym urządzeniu.

Dopóki masz dostęp do swojego konta Gmail, możesz korzystać z funkcji prywatności konta Google, aby zdalnie wylogować się ze wszystkich podłączonych urządzeń.

Aby rozpocząć, otwórz Witryna Gmail w Twojej ulubionej przeglądarce. Kliknij ikonę profilu w prawym górnym rogu, a następnie wybierz opcję „Zarządzaj swoim kontem Google”.

Wybierz „Zarządzaj swoim kontem Google” z menu Profil Google.

Przejdź do zakładki „Zabezpieczenia”, a następnie kliknij przycisk „Zarządzaj urządzeniami” u dołu sekcji „Twoje urządzenia”.

Kliknij przycisk zarządzaj urządzeniami na karcie Zabezpieczenia

Zobaczysz listę wszystkich urządzeń, które są aktualnie zalogowane na Twoje konto (używając Gmaila lub innych usług Google). Znajdź urządzenie, z którego chcesz się wylogować, kliknij przycisk menu z trzema kropkami, a następnie wybierz opcję „Wyloguj się”.

Kliknij przycisk wylogowania


Google zapyta Cię, czy na pewno chcesz wylogować się z urządzenia. Ten krok spowoduje usunięcie konta Google (i wszystkich powiązanych danych) z urządzenia. Gdy masz pewność, kliknij przycisk „Wyloguj się”, aby potwierdzić.

Aby potwierdzić, kliknij przycisk „Wyloguj się” w wyskakującym okienku.

Google natychmiast wylogowuje Cię z wybranego urządzenia, jeśli jest ono online. Jeśli brakuje urządzenia, jest ono wyłączone lub nie jest połączone z internetem, Google usunie konto, gdy tylko wykryje, że urządzenie ponownie się połączyło.

Jeśli chcesz wylogować się z większej liczby urządzeń, wykonaj ten sam proces w sekcji „Twoje urządzenia” na stronie konta Google.

Nadal masz dostęp do swojego urządzenia? Cóż, to jeszcze ułatwia sprawę. Przeczytaj nasz przewodnik, jak całkowicie wylogować się z Gmaila w przeglądarce, iPhonie i Androidzie.

Czy ten post był pomocny?