Skip to content

Jak zmienić adres e-mail Spotify?

16 de styczeń de 2022
spotify hero 1200x675

Niezależnie od tego, czy masz nowy adres e-mail, czy po prostu chcesz użyć innego, możesz łatwo zmienić swój adres e-mail na koncie Spotify. Pokażemy Ci, jak to zrobić.

Notatka: Od czasu pisania w grudniu 2021 r. nie można zmienić adresu e-mail w aplikacji mobilnej lub komputerowej Spotify; będziesz musiał skorzystać ze strony Spotify. Ponadto nie możesz zmienić swojego adresu e-mail, jeśli użyłeś swojego konta na Facebooku, aby zalogować się do Spotify. W takim przypadku musisz odłączyć swoje konto Spotify od Facebooka.

Zaktualizuj swój adres e-mail w Spotify

Aby rozpocząć proces aktualizacji poczty e-mail, otwórz przeglądarkę internetową na swoim urządzeniu i uruchom witrynę Spotify. Zaloguj się na swoje konto w serwisie.

Po zalogowaniu się w prawym górnym rogu Spotify kliknij Profil > Konto.

Jak zmienic adres e mail Spotify Konto w witrynie Spotify.” width=”650″ height=”236″ src2=”/pagespeed_static/1.JiBnMqyl6S.gif” onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);” onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”>

Na stronie „Przegląd konta” kliknij „Edytuj profil”.

Wybierz opcję „Edytuj profil” na stronie „Przegląd konta”.

Jesteś teraz na stronie „Edytuj profil”. Tutaj, aby zmienić swój adres e-mail, kliknij pole „E-mail” i wpisz nowy adres e-mail. Kliknij pole „Hasło” i wpisz swoje aktualne hasło Spotify.

Następnie zapisz zmiany, klikając „Zapisz profil” u dołu strony.

Wprowadź nowy adres e-mail, wpisz hasło i kliknij „Zapisz profil”.

I to wszystko. Twój adres e-mail Spotify został zmieniony. Teraz będziesz używać nowo wprowadzonego adresu e-mail do logowania się na swoje konto na swoich urządzeniach. Cieszyć się!

Chcesz zmienić swój adres e-mail również na Facebooku? Jeśli tak, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak to zrobić z łatwością.

Czy ten post był pomocny?