Skip to content

Jak znaleźć najtańszy gaz z Google Maps

23 de czerwiec de 2022
Google Maps on phone

Mapy Google w telefonie.

Wysokie ceny benzyny mogą być prawdziwym koszmarem podczas podróży, a nawet podczas codziennych dojazdów do pracy. Znalezienie oszczędnej trasy jest świetne, ale w końcu będziesz potrzebować gazu. Możesz skorzystać z Map Google, aby znaleźć najtańszy gaz w Twojej okolicy.

Mapy Google na iPhone’a, iPada, Androida i Internet mogą nie tylko nawigować do najbliższej stacji benzynowej, ale także informować, ile tam kosztuje benzyna. Bardzo łatwo to sprawdzić i nie potrzebujesz do tego żadnych specjalistycznych aplikacji.

Najpierw otwórz aplikację lub witrynę Mapy Google i wyszukaj „gaz w pobliżu” lub dotknij skrótu „Gaz”.

Aplikacje mobilne wyświetlają ceny gazu bezpośrednio na mapie. Możesz przewijać, aby zobaczyć lub przesunąć poziomo na kartach u dołu ekranu.

Ceny benzyny w Mapach Google na komórki.

W sieci ceny gazu są wyświetlane wraz z wynikami na pasku bocznym. Przewiń listę w pionie, aby zobaczyć ceny w Twojej okolicy.

Ceny benzyny w Mapach Google na komputer.

To wszystko! To bardzo przydatny dodatek do Map Google. Możesz przewijać i znaleźć najtańszy gaz przed wyjazdem. Jeśli chcesz zagłębić się w szczegóły i znaleźć jeszcze więcej informacji na temat cen gazu, aplikacja taka jak GasBuddy jest krokiem naprzód.

Gdy rozmawiasz przez telefon i sprawdzasz ceny paliwa, równie dobrze możesz zapłacić telefonem, gdy tam dotrzesz.

Czy ten post był pomocny?