Skip to content

Jak zrobić bułkę cynamonową w kubku – LifeSavvy

10 de październik de 2022
c84efe85 1024x576 1

Kobieta robi bułkę cynamonową i gotuje ją w kubku.

Prawdopodobnie słyszałeś o ciastkach z kubkiem, ale możesz spróbować nowego deseru do mikrofalówki: bułeczki cynamonowe z mikrofalówki.

Twórca treści, Eloise Head, pokazał, jak zrobić bułkę cynamonową w kubku i nie tylko zajmuje to tylko pięć minut, ale ciasto składa się tylko z dwóch składników!

Aby zrobić bułkę cynamonową Head, najpierw zacznij od połączenia greckiego jogurtu i samorosnącej mąki, aż uformuje się ciasto. Następnie na posypanej mąką powierzchni rozwałkuj. W małej misce wymieszaj roztopione masło, cukier i cynamon i rozprowadź na cieście. Następnie zagnij zewnętrzne krawędzie do środka i rozwałkuj ciasto od dołu.

Zwiń zwinięte ciasto i umieść je w kubku, posyp cynamonem i cukrem. Następnie podgrzej go w mikrofalówce, a gdy się podgrzeje, połącz mleko i cukier puder, aby stworzyć lukier. Zalej to i masz bułkę cynamonową.

Niezbyt słodka osoba na śniadanie? Ta cynamonowa bułka to nie jedyna rzecz, którą możesz zrobić w kubku. Z kilkoma jajecznicą, ulubionymi dodatkami i odrobiną mleka, możesz zrobić cały omlet za pomocą tylko kubka i kuchenki mikrofalowej.

Jeśli nie lubisz jeść śniadania w dni powszednie, ale zastanawiasz się nad dodaniem go do swojej codziennej rutyny, te proste przepisy na kubki mogą załatwić sprawę.

[Via Insider]

Czy ten post był pomocny?