Skip to content

Jaki jest najlepszy sposób na przekazanie opinii zespołowi ds. produktu Windows?

1 de sierpień de 2021
what is the best way to give feedback to the windows product team 00

Czasami mamy przydatną opinię lub niesamowitą sugestię, którą chcielibyśmy podzielić się z zespołem ds. produktu Windows, ale jak najlepiej się do tego zabrać? Dzisiejszy post z pytaniami i odpowiedziami dla SuperUser zapewnia kilka fajnych opcji dla pomocnego czytelnika.

Dzisiejsza sesja pytań i odpowiedzi przychodzi do nas dzięki uprzejmości SuperUser — pododdziału Stack Exchange, społecznościowej grupy witryn internetowych z pytaniami i odpowiedziami.

Zrzut ekranu aplikacji dzięki uprzejmości Microsoft.

Pytanie

Czytnik SuperUser boot4life chce wiedzieć, jak najlepiej przekazać opinię zespołowi ds. produktu Windows:

Chciałbym zasugerować, jak ulepszyć system Windows w określony sposób. Jak mogę zarejestrować swoją sugestię w zespole produktu Windows? Czy istnieje publicznie dostępny kanał opinii? Czy produkt ma funkcję opinii?

Program beta systemu Windows 10 jest zamknięty, Microsoft Connect wydaje się nie mieć sekcji dla systemu operacyjnego Windows i nie wydaje się, aby używał Głos użytkownika.

Jaki jest najlepszy sposób przekazywania opinii zespołowi ds. produktu Windows?

Odpowiedź

Współtwórcy SuperUser magicandre1981, Deckster711 i Ben N mają dla nas odpowiedź. Po pierwsze, magicandre1981:

W systemie Windows 10 (komputerowym i przenośnym) można zainstalować aplikację Centrum opinii i wysyłać opinie do firmy Microsoft.

  • Pomóż nam ulepszyć system Windows! Przekaż opinię na temat systemu Windows i aplikacji, dzieląc się swoimi sugestiami lub problemami.

1627819410 818 Jaki jest najlepszy sposob na przekazanie opinii zespolowi ds produktu

Następnie odpowiedź od Deckster711:

Jeśli masz system Windows 10, przejdź do paska wyszukiwania i wpisz „opinie”, a powinna pojawić się aplikacja do przesyłania opinii o systemie Windows. Kliknij, aby go otworzyć, zaloguj się za pomocą swojego konta Microsoft i powinien być sposób na wyrażenie opinii z tego miejsca. Mam nadzieję że to pomoże.

Z naszą ostateczną odpowiedzią od Bena N:

Kiedy dołączysz do Niejawny program testów systemu Windows, od czasu do czasu będziesz otrzymywać od firmy Microsoft e-maile z prośbą o wypełnienie ankiety (w ciągu ostatnich kilku miesięcy otrzymałem dwie lub trzy). Możesz wyrazić swoje zadowolenie lub niezadowolenie z określonych aspektów systemu Windows w różnej skali, a zwykle istnieją pewne pola tekstowe o dowolnej formie, których możesz użyć, aby powiedzieć, co chcesz.

Masz coś do dodania do wyjaśnienia? Dźwięk w komentarzach. Chcesz przeczytać więcej odpowiedzi od innych doświadczonych technologicznie użytkowników Stack Exchange? Sprawdź pełny wątek dyskusji tutaj.

Czy ten post był pomocny?