Skip to content

Jakie kamery bezpieczeństwa Wi-Fi pozwalają nagrywać lokalnie?

24 de lipiec de 2021
wyzecam

Kamery Wi-Fi są łatwiejsze w instalacji i konfiguracji w porównaniu do kamer przewodowych. Ale często wymagają subskrypcji, aby jak najlepiej je wykorzystać, a to może obejmować przechowywanie w chmurze. Jeśli nie chcesz płacić za subskrypcję, wybierz aparat, który obsługuje pamięć lokalną.

Nie wszystkie kamery Wi-Fi obsługują pamięć lokalną. Większość wolałaby, abyś zasubskrybował ich usługę i aby zachęcić Cię, mogą zaoferować bezpłatną warstwę, która zapewnia niewielką ilość miejsca w chmurze. Ale jeśli nie potrzebujesz rozpoznawania twarzy i ruchu, może być dużo prośby o przechowywanie większej ilości filmów. Pamiętaj też, że rezygnując z przechowywania w chmurze, ryzykujesz kradzież kamery i całego jej wideo.

To powiedziawszy, przeczytaj listę kamer Wi-Fi, które mogą przechowywać wideo na kartach microSD.

Kamera domowa Yi 1080p

Jakie kamery bezpieczenstwa Wi Fi pozwalaja nagrywac lokalnie

Aktualizacja: Dostaliśmy raporty od czytelników, że producent ma wyłączone nagrywanie na karty SD z aktualizacją tego aparatu.

ten Kamera domowa Yi 1080p sporządził naszą listę dobre aparaty budżetowe. Nie daj się zwieść jego niskiej cenie. TenXiaomi-wykonane pakiety aparatów godnych szacunku funkcji w niskiej cenie.


Znajdziesz rozdzielczość 1080p (jak sama nazwa wskazuje), dwukierunkowy dźwięk, noktowizor i pewną inteligencję (takie jak wykrywanie płaczu dziecka i wykrywanie ruchu). Aby wyświetlać swoje kanały na telefonie lub tablecie, musisz zainstalować dedykowaną aplikację, ale na komputerze możesz oglądać maksymalnie cztery kanały. Nie ma integracji z Google Home, a wsparcie Alexa jest ograniczone do funkcji włączania/wyłączania. Co ważniejsze, brakuje w nim uwierzytelniania dwuskładnikowego. Jak powiedzieliśmy wcześniej, tanie kamery Wi-Fi mają pewne wady. Ta kamera nie oferuje przechowywania w chmurze, ale zamiast tego możesz użyć karty microSD do przechowywania nagrań w domu.

Domowa kamera bezpieczeństwa Sense8

1627150357 456 Jakie kamery bezpieczenstwa Wi Fi pozwalaja nagrywac lokalnie

Jeśli chcesz po prostu kupić kamerę Wi-Fi, nie martwiąc się o subskrypcje, dodatki lub potrzebę zakupu dodatkowych przedmiotów, kamera Sense8 Home Security stanowi całkiem solidną obudowę — o ile chcesz zapłacić trochę więcej z przodu.

Te Kamera Sense8 zaczyna się mocno, rezygnując ze wszystkich opcji subskrypcji. Po zapłaceniu za aparat za 140 USD kupiłeś wszystko, czego potrzebujesz, aby korzystać ze wszystkich jego funkcji. Zamiast subskrypcji w chmurze ta kamera jest połączona z interfejsami API Dropbox i Dysku Google, dzięki czemu możesz ładować klipy i uzyskiwać do nich dostęp. Ma również 8 GB wbudowanej pamięci, więc nie musisz nawet kupować karty microSD.

Ponadto kamera ma funkcjonalność Alexa dzięki IFTTT, wykrywaniu ruchu, noktowizorowi, dwukierunkowemu audio i podtrzymaniu bateryjnemu, które pozwala na 2 godziny nagrywania nawet przy braku zasilania. Kamera nie jest jednak idealna, ponieważ nadal nie ma uwierzytelniania dwuskładnikowego, nie oferuje opcji ciągłego nagrywania, a integracja z Google Home jest wymieniona jako dostępna wkrótce.

HomeHawk firmy Panasonic

1627150357 341 Jakie kamery bezpieczenstwa Wi Fi pozwalaja nagrywac lokalnie

ten Strona główna Jastrząb to kolejna opcja aparatu, która stara się zapewnić prawie wszystko, czego potrzebujesz, za jedną cenę z góry.

Wpis Panasonic zaznacza zwykłe pola z nagrywaniem 1080p, noktowizorem, dwukierunkowym dźwiękiem i wykrywaniem ruchu. Aby go odróżnić, HomeHawk dorzuca czujnik temperatury, opcje ciągłego nagrywania i powitalną wbudowaną migawkę, gdy chcesz zachować prywatność. Dodatkowo ma wiele opcji montażu, coś, czego nie mają wszystkie kamery Wi-Fi.


Nie ma opcji subskrypcji ani chmury, polegając wyłącznie na gnieździe karty microSD dla pamięci lokalnej. Nie ma jednak wszystkiego, ponieważ po raz kolejny brakuje tutaj uwierzytelniania dwuskładnikowego, wraz z jakąkolwiek integracją Alexa lub Google Home.

WyzeCam

Jakie kamery bezpieczenstwa Wi Fi pozwalaja nagrywac lokalnie

Myśleliśmy, że WyzeCam była ładna fantastyczny budżetowy aparat Wi-Fi. Trudno go pobić ceną, a WyzeCam teraz oferuje nieco droższy aparat z panoramowaniem.

Dostajesz też dużo za niską cenę. WyzeCams są dostarczane z bezpłatną pamięcią w chmurze, nagrywaniem 1080p, dwukierunkowym dźwiękiem, noktowizorem i integracją Alexa. Możesz nawet włączyć ciągłe nagrywanie (i pominąć chmurę), dodając kartę microSD.

Ale niska cena wiąże się z pewnymi obawami dotyczącymi bezpieczeństwa. Korzystanie z WyzeCams PrzezTek aby zapewnić transmisje wideo na żywo. Dla niektórych może to być problemem, ale Wyzecam wyjaśnia, że ​​używają tego do inicjowania połączeń p2p, a wszystkie dane przepływają przez AWS. Mimo to WyzeCams nie mają również uwierzytelniania dwuskładnikowego i nie mają wbudowanej osłony prywatności, więc jest to z pewnością przypadek uzyskania tego, za co płacisz (a w tym przypadku poczucie, że dostajesz więcej, niż zapłaciłeś).

Ezviz Mini

1627150358 575 Jakie kamery bezpieczenstwa Wi Fi pozwalaja nagrywac lokalnie

ten Ezviz Mini to kamera Wi-Fi przeznaczona do użytku w połowie drogi z funkcjami przeznaczonymi do użytku w połowie drogi. Jest droższy niż wymienione tutaj kamery budżetowe, ale tańszy niż Sense8 lub Homehawk.

Dzięki tej kamerze uzyskasz wymagane nagrywanie 1080p, noktowizor, dwukierunkowy dźwięk i wykrywanie ruchu. Ten aparat może pochwalić się wideo HDR, podstawą magnetyczną i wieloma opcjami przechowywania. Chociaż ma dwie różne opcje chmury, które wymagają subskrypcji, możesz dodać kartę microSD o pojemności 128 GB, która jest znacznie większa niż inne wymienione przez nas kamery.


Integracja Alexa jest również pod ręką (w tym wideo Echo Show), a także integracja IFTTT. Po raz kolejny nie ma uwierzytelniania dwuskładnikowego ani wbudowanej migawki prywatności, a Ezviz Mini nie ma niektórych dodatkowych czujników i możliwości, które mają droższe kamery.

Pakiet wyborów

Żadna kamera Wi-Fi nie jest idealna ani nie oferuje wszystkich funkcji. Nawet jeśli wydasz więcej, może czegoś brakować. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest określenie, jakie funkcje musisz mieć. Na szczęście niektóre funkcje są dość powszechne, więc szukaj co najmniej nagrywania 1080p, noktowizora i dwukierunkowego dźwięku.

Następnie zdecyduj, czy potrzebujesz dodatkowych czujników, integracji z Google lub Alexa lub syren. Znajdź aparat, który pasuje do Twojego budżetu i zaznacza najwięcej pól. Czasami warto zapłacić za subskrypcję, ale jeśli wolisz nie ufać swoim filmom w chmurze (lub po prostu nie chcesz płacić bieżącej ceny), wybierz coś, co obsługuje nagrywanie lokalne i wyłącz przesyłanie do chmury. Pamiętaj tylko, że w przypadku niektórych aparatów możesz utracić funkcje, jeśli usuniesz przesyłanie do chmury.

Czy ten post był pomocny?