Skip to content

Karta Automatyzacja programu Microsoft Excel jest teraz dostępna na komputerach Mac i Windows

5 de styczeń de 2023
microsoft excel hero 1200x675

Logo programu Microsoft Excel na zielonym tle

Wśród wszystkich nowości CES, Microsoft wprowadza również kilka przydatnych aktualizacji dla swojego pakietu programów Microsoft 365. Karta Automatyzacja programu Excel jest teraz wreszcie dostępna w komputerowych wersjach ukochanej aplikacji do obsługi arkuszy kalkulacyjnych.

Firma Microsoft ogłosiła, że ​​karta Automatyzacja w programie Excel, która wcześniej była dostępna tylko w internetowej wersji programu Excel, jest teraz wyprowadzana z klienta online i wprowadzana do wersji programu dla systemów Windows i Mac. Podobnie jak w wersji internetowej, ta karta pozwala zautomatyzować niektóre z najbardziej powtarzalnych zadań w przepływie pracy za pomocą skryptów pakietu Office. Mogą być trochę trudne do opanowania, ale kiedy już je utrwalisz, możesz ułatwić sobie pracę.

  • Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że program Excel jest w pełni zaktualizowany, przeczytać dokumentację skryptów pakietu Office, a następnie utworzyć własne skrypty. Mogą nawet integrować się z innymi usługami Microsoft 365. Po pierwsze, możesz utworzyć skrypt, który będzie automatycznie aktualizował arkusz kalkulacyjny za każdym razem, gdy otrzymasz odpowiedź w Microsoft Forms.

    Ta aktualizacja jest teraz udostępniana użytkownikom systemów Windows i Mac, więc miej oko na aktualizację, która wkrótce pojawi się na Twoim urządzeniu.

    źródło: Microsoft

    Czy ten post był pomocny?