Skip to content

Karta graficzna Intel Arc A750 ma nową niższą cenę

3 de luty de 2023
Intel Arc A770 Hero

Inflacja podnosi ceny wszystkiego, ale Intel obiecał nam ultra-tanie karty graficzne, a teraz przeciwstawia się temu trendowi, obniżając ceny swoich już przystępnych cenowo procesorów graficznych. Ponadto aktualizacje sterowników sprawiają, że są one jeszcze lepsze do grania.

Intel właśnie wydał mnóstwo ulepszeń sterowników dla swoich procesorów graficznych Arc, ponieważ są one dostępne na rynku od jakiegoś czasu, a następnie dojrzały. Te aktualizacje mają na celu uwolnienie prawdziwego potencjału sprzętu i zwiększenie wydajności w grach. Dzięki tej nowej aktualizacji możesz spodziewać się nawet o 43% lepszej wydajności w grach obsługujących DirectX 9, takich jakCounter Strike globalna ofensywa. Wydajność DirectX 11 i 12 również się poprawia, ale aktualizacje do tych wersji są bardziej nastawione na stabilność niż cokolwiek innego.

Nie tylko to, ale Arc A750, drugi najlepszy procesor graficzny Intela, jest również coraz tańszy. Teraz będzie można go kupić za jedyne 250 dolarów. Nawet w cenie 290 USD była to naprawdę dobra okazja, a teraz jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych kart graficznych, które można kupić za 250 USD.

Jeśli byłeś zainteresowany tym, co Intel ma do zaoferowania w dziale kart graficznych, jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych momentów, aby dać im szansę.

źródło: intel

Czy ten post był pomocny?