Skip to content

Kerbal Space Program 2 odleci w lutym 2023 r.

21 de październik de 2022
Kerbal Space Program 2 screen

zdjęcie rakiety w Kerbal Space Program 2

Kerbal Space Program może być jedną z najzabawniejszych gier symulacyjnych wszechczasów, ponieważ polega na prowadzeniu własnego programu kosmicznego, konstruowaniu rakiet i stacji kosmicznych. Sequel ma teraz datę premiery.

Private Division, studio z tyłu Kerbal Space Program 2, ujawnił, że gra zostanie wydana jako „Early Access” 24 lutego 2023 roku. Będzie wyceniona na 49,99 USD i będzie oferowana na stronie Kerbal Space Program, Steam i Epic Games Store. Studio planuje dodawać funkcje w fazie wczesnego dostępu, co ostatecznie zaowocuje ukończeniem doświadczenia.

Podobnie jak w oryginalnej grze, Kerbal Space Program 2 to symulacyjna gra wideo, w której Twoim zadaniem jest prowadzenie własnego programu eksploracji kosmosu. Musisz zbudować własne załogowe rakiety, aby dotrzeć do innych księżyców i planet, a w przypadku trybu kampanii odblokowywać nowe części w miarę postępów. Sequel przerobił główny silnik i rozgrywkę, aby dodać więcej części rakietowych, ulepszoną grafikę, nowe systemy gwiezdne (oryginalna gra miała tylko jeden system gwiezdny) i łatwiejsze sterowanie. Obsługiwany będzie również tryb wieloosobowy i modowanie.

Oryginalna gra wciąż daje dużo frajdy, zwłaszcza z ogromną biblioteką dostępnych modów, ale Kerbal Space Program 2 wygląda niesamowicie obiecująco. Możesz dodać go do swojej listy życzeń na Steam już dziś.

Źródło: KSP
Przez: Engadget

Czy ten post był pomocny?