Skip to content

Klasyka

29 de lipiec de 2021
1627563861 16

Technologia w naszym świecie nieustannie ewoluuje w niewiarygodnie szybkim tempie. Konsensus w branży IT jest taki, aby wyprzedzać krzywą. Jeśli pomylisz się z magistralą IT, pozostaniesz w tyle z Pentium II. To sprawia, że ​​utknąłeś, próbując osiągnąć to, co nieosiągalne… utknąłeś w przerażającej spirali w dół… opuszczonej pustce… czy klasyku?

KLASYK!! W rzeczy samej. W pośpiechu, aby stać się kolejną wielką rzeczą, jaką jest technologia, wiele pomysłów, produktów i aplikacji odpada na dalszy plan. Kiedy dorastałem, królem był dzieciak na bloku, który miał Atari 2600! Jeśli miałeś szczęście posiadać komputer Tandy, uważano cię za bogatego! Och, jak tęsknię za czasami grania w Oregon Trail na AppleII. Na podróż w głąb pamięci postanowiłem zebrać kilka zdjęć i linków, które przypomną Ci niektóre „stare dobre czasy”.

Mój ulubiony wszech czasów! Kliknij na zdjęcie, aby pobrać świetny emulator Apple IIe, który zawierał wirtualne dyskietki do gry w Oregon Trail!

Atari 2600, mimo że grafika była niczym w porównaniu z Arcade… cholernie fajnie było grać w Pac-mana w domu! Sprawdź Strona AtariAge dla wszystkich rzeczy Atari!

Klasyka

Jeśli jesteś starszym maniakiem, nigdy nie zapomnisz jednego z najbardziej klasycznych filmów o maniakach… Gry wojenne. Czy chciałbyś zagrać w grę?

1627563861 595 Klasyka


Jeśli masz jakieś klasyczne momenty związane z technologią, podziel się nimi z nami!

Czy ten post był pomocny?