Skip to content

Klienci AT&T 5G otrzymują bezpłatne subskrypcje strumieniowania gier — Recenzja Geek

11 de styczeń de 2022
9958cda4 1024x576 1

W 2021 r. AT&T oferowało bezpłatną sześciomiesięczną subskrypcję Stadia Pro z zakup kwalifikujących się telefonów 5G. Ale firma rozszerza teraz tę promocję — nowi i obecni klienci AT&T otrzymują pół roku Stadia Pro i NVIDIA GeForce Priority, o ile masz smartfon 5G i plan Unlimited.

Subskrypcja Stadia Pro odblokowuje co miesiąc darmowe gry, a także wyjątkowe zniżki na gry i dodatki, takie jak obsługa 4K, HDR i dźwięku przestrzennego 5.1. Nawet jeśli nie jesteś tak zainteresowany grami w chmurze, jest to zabójcza oferta dla samych darmowych gier.

Członkostwo NVIDIA GeForce Now Priority to również ekscytująca oferta, choć nie obejmuje żadnych darmowych gier. Zamiast tego możesz grać w gry, które posiadasz ze Steam, Epic i GOG na każdy urządzenie z ray tracingiem, rozdzielczością 1080p, stabilną rozgrywką 60 FPS i 6-godzinnymi sesjami grania. (Użytkownicy bezpłatnej usługi GeForce Now otrzymują 1-godzinne sesje gry, po których muszą czekać w kolejce, aby kontynuować grę.)

Niestety, ta oferta nie obejmuje abonamentu GeForce Now RTX 3080, który pozwala na grę na wirtualnej platformie RTX 3080.

Jeśli jesteś nowym lub istniejącym klientem AT&T, możesz odwiedzić witrynę firmy, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do promocji Stadia Pro i NVIDIA GeForce Priority.

Źródło: AT&T za pośrednictwem Android Central

Czy ten post był pomocny?