Skip to content

Kontroler Microsoft Special Edition świętuje 20-lecie Xbox — Recenzja Geek

26 de luty de 2022

Kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox w specjalnej edycji z okazji 20. rocznicy na zielono-czarnym tle, na którym każdy z ostatnich 20 lat jest wypisany w kółku.

Czy możesz uwierzyć, że Xbox istnieje już od 20 lat? To zupełnie nie sprawia, że ​​czuję się stary. W ogóle. Ani trochę. W każdym razie, aby uczcić tę doniosłą okazję, Microsoft wypuścił wspaniały kontroler Xbox Special Edition i bardzo chciałbym mieć go 20 lat temu!

Bezprzewodowy kontroler Bluetooth współpracuje z konsolami Xbox Series X i S i porusza kultową czarno-zieloną paletę kolorów. Zawiera najnowszy standardowy kontroler Xbox, ale ma niesamowite nowe wykończenie i kilka innych szczegółów. Najbardziej zauważalna jest przezroczysta czarna powłoka, która wygląda super fajnie i jest zabawnym oddzwonieniem do starszych kontrolerów.

Kołysa również jasnozielone pasemka — przypominające pierwszy zielony X przebijający się przez czarne pole — a także chwytne uchwyty i hybrydowy D-pad dla dodatkowej kontroli. Prawa strona ma nawet subtelną „20” z logo Xbox na zero. Kontroler ładuje się przez USB-C, a jego ładowanie trwa do 40 godzin, ale jeśli wolisz, możesz wybrać baterie AA. Działa zarówno z konsolami, jak i komputerami PC, obsługuje niestandardowe mapowanie i ma gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, jeśli chcesz podłączyć zestaw słuchawkowy i rozmawiać z kolegami z drużyny.

Niezależnie od tego, czy planujesz się zalogować i zagrać? Aureola nieskończona lub dowolna z zabawnych gier dostępnych w ramach subskrypcji Xbox Game Pass, ten kontroler poradzi sobie z tym wszystkim. Microsoft współpracował również niedawno z Adidasem, aby stworzyć parę pamiątkowych tenisówek na 20. rocznicę Xbox 360.

Świętuj w dobrym stylu

Kontroler Microsoft Special Edition swietuje 20 lecie Xbox — Recenzja Geek

przez Inwentarz

Czy ten post był pomocny?