Skip to content

Kup 15-calowego Chromebooka Lenovo z ekranem dotykowym za mniej niż 300 USD

29 de wrzesień de 2022
Daily Deal 09.29.22 Lenovo IdeaPad Flex 3i Chromebook 1024x575 1

Osoba korzystająca z Chromebooka Lenovo IdeaPad Flex 3i siedząca na biurku

Windows może być najpopularniejszym systemem operacyjnym do laptopów na świecie, ale system operacyjny Chrome zyskał znaczącą pozycję, głównie dzięki zróżnicowanej podaży Chromebooków. Niezależnie od tego, czy masz już starzejącego się Chromebooka, który chcesz uaktualnić, czy też kupujesz go po raz pierwszy, Chromebook Lenovo IdeaPad Flex 3i za jedyne 279 USD (150 USD taniej) to dobra opcja do rozważenia.

Od tego czasu Chromebooki, mające skromne początki jako prosta i bezpieczna alternatywa dla systemów Windows i Mac, wypracowały spory kawałek rynku laptopów. Są to nie tylko świetne, niedrogie urządzenia dla studentów, ale są również idealne dla każdego, kto potrzebuje sprawnego laptopa, który otrzymuje regularne aktualizacje i nigdy nie łapie wirusa łamiącego system — tak naprawdę jest to większość ludzi.

Pierwszą rzeczą, jaką zauważysz w Chromebooku Lenovo Flex 3i, jest jego niska cena. Rozłożenie mniej niż 300 dolarów za 15,6-calowy laptop z ekranem dotykowym to praktycznie kradzież, nawet w przypadku Chromebooków, które i tak kosztują nieco mniej niż ich kuzyni z Windows i Mac. Pod maską znajduje się procesor Intel Celeron N4500, który doskonale pasuje do wymagań dotyczących niskiego obciążenia systemu operacyjnego Chrome, wraz z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci. Lenovo obiecuje również, że po jednym naładowaniu uzyskasz do 10 godzin pracy na baterii.

Chromebook Lenovo IdeaPad Flex 3i może być Twój za jedyne 279 USD (150 USD zniżki). Występuje w jednym kolorze – ładnym granatowym – i nie ma opcji ulepszeń, dzięki czemu Twoja decyzja jest całkiem prosta. Ta oferta jest ważna od dziś do niedzieli 2 października 2022 r.

Czy ten post był pomocny?