Skip to content

Kup Apple TV, zdobądź kartę podarunkową o wartości 50 USD za darmo – Recenzja Geek

1 de lipiec de 2022
fb2c35e0 1024x576 1

Urządzenie do przesyłania strumieniowego Apple TV 4k.

W czymś, co można opisać tylko jako miłą niespodziankę, Apple prowadzi ogromną promocję na swoje urządzenia do przesyłania strumieniowego. Nowe produkty Apple TV 4K lub Apple TV HD są dostarczane wraz z kartą upominkową Apple o wartości 50 USD, za pomocą której można kupować multimedia, aplikacje, subskrypcje lub nowe produkty Apple.

Ta promocja kończy się 14 lipca, a co najważniejsze, kartę podarunkową otrzymasz tylko wtedy, gdy kupisz Apple TV w Apple Store. Apple TV 4K kosztuje 179 USD, a model HD kosztuje 149 USD – są to oczywiście drogie urządzenia, ale są warte swojej ceny, zwłaszcza w przypadku tej umowy.

Apple prawdopodobnie prowadzi tę promocję, aby wyczyścić zapasy. Oczekuje się, że firma wypuści nowe urządzenie Apple TV jeszcze w tym roku, prawdopodobnie z naciskiem na rynek średniej klasy. Przynajmniej tak słyszeliśmy z przecieków.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej oferty, zdecydowanie sugeruję zakup Apple TV 4K. Tańszy Apple TV HD ma już siedem lat i prawdopodobnie wychodzi. To powiedziawszy, wszystkie urządzenia do przesyłania strumieniowego Apple TV otrzymują prawie dekadę wsparcia, więc to twoja decyzja. Obie sprawdzą się świetnie.

Czy ten post był pomocny?