Skip to content

Kup je zamiast tego – Recenzja Geek

18 de czerwiec de 2022

Dwie ładowarki Apple na białym tle

W kolejnym akcie odwagi Apple poprowadził opłatę za sprzedaż telefonów bez ładowarek. Już go masz, argumentowała firma. Ale nie taki, który może szybko ładować telefon, a nawet wolno ładować laptopa. Wejdź do nowych, drogich, podwójnych ładowarek USB-C firmy Apple. Są tutaj, jeśli potrzebujesz „właściwego logo”.

Żeby było jasne, prawdopodobnie nie ma nic złego w podwójnych ładowarkach USB-C firmy Apple. Firma z pewnością robi dobre produkty, które zazwyczaj zawierają ładowarki, które ładowała w pudełku. Ale cena pozostawia trochę do życzenia. Teraz dostępne w sklepie masz dwie opcje — standardową podwójną ładowarkę USB-C 35 W lub wersję kompaktową. To jedyna różnica między nimi; tak czy inaczej, zapłacisz 59 USD.

I to jest problem. Możesz udać się do sklepu Apple i zamówić już teraz. Ale trochę trudno jest zrozumieć, DLACZEGO byś to zrobił. Przy mocy 35 watów klocki nie będą szybko ładować MacBooka. A przy 59 USD płacisz strasznie dużo za 35-watową ładowarkę. Podobną ładowarkę znanych marek można bez problemu kupić za połowę ceny lub mniej.

Więc zamiast udać się do Apple, zalecamy udać się do Amazon. I kup jedną z tych trzech ładowarek: albo kosztują mniej, albo zapewniają dużo więcej mocy.

Tańszy

Kup je zamiast tego – Recenzja Geek

Dwa porty, mniej dolarów

1655591949 772 Kup je zamiast tego – Recenzja Geek

Jeszcze więcej mocy

1655591949 752 Kup je zamiast tego – Recenzja Geek

Ale jeśli nalegasz na ładowarkę z logo Apple, możesz teraz kupić dwie ładowarki firmy, zwykłą lub kompaktową.

Czy ten post był pomocny?