Skip to content

Kup kilka urządzeń Google Nest teraz za najniższą cenę w historii

26 de październik de 2022
Daily Deal 09.22.22 Google Nest Hub 2nd Gen 2 1024x613 1

Zdjęcie produktu Google Nest Hub drugiej generacji na żółtym wzorzystym tle

Urządzenia Google Nest są świetnym dodatkiem do każdego domu, zwłaszcza jeśli jesteś mocno w ekosystemie Google. Jeśli czekałeś, aby wskoczyć na niektóre, możesz teraz to zrobić taniej niż kiedykolwiek, ponieważ możesz zdobyć kilka urządzeń za ponad połowę taniej.

Kilka urządzeń Google zostało w szczególności przecenionych jako wczesna umowa z okazji Czarnego Piątku w Best Buy. Inteligentny głośnik Nest Audio firmy Google, również o wartości 100 USD, został obniżony do 50 USD.

Jeśli wolisz być mały, Nest Mini kosztuje teraz tylko 20 USD, w porównaniu z 50 USD.

A Nest Hub, który zwykle kosztuje 100 USD, został przeceniony do 50 USD, co daje niesamowitą ofertę na jeden z najlepszych inteligentnych wyświetlaczy na rynku.

Wszystko to są zniżki w wysokości co najmniej 50%, a Nest Mini spada aż o 66%. To świetne sposoby na wykorzystanie możliwości Asystenta Google w Twoim domu. Jeśli masz jakiekolwiek inteligentne urządzenia domowe zgodne z Google Home lub Matter, możesz połączyć je z urządzeniami Google i bezproblemowo połączyć swoje inteligentne funkcje domowe.

Będąc włączonym Asystentem Google, zadziwiająco pasują do Twoich usług Google, pozwalając Ci sprawdzać nadchodzące wydarzenia w kalendarzu, odtwarzać muzykę i robić prawie wszystko, co chcesz, aby zrobił dla Ciebie Asystent.

Koniecznie skorzystaj z tej oferty, zanim zniknie ona na zawsze.

Czy ten post był pomocny?