Skip to content

Laptop do gier Acer Predator Triton 16 ma układ RTX 4070

29 de maj de 2023
acer

Acer Predator Triton 16

Istnieje wiele laptopów do gier, a Acer jest jedną z najsilniejszych marek w tym segmencie. Teraz firma ogłosiła swoją najnowszą gamę laptopów, w tym Predator Triton 16.

Największym atutem Predator Triton 16 jest jego elegancka konstrukcja, która według firmy Acer sprawia, że ​​jest wystarczająco mocny, aby obsłużyć najlepsze dostępne gry, a jednocześnie wystarczająco smukły, aby zmieścić się w biurze lub środowisku profesjonalnym bez mrugnięcia okiem. Aby być uczciwym wobec Acera, to twierdzenie w większości się sprawdza — poza gigantycznymi otworami wentylacyjnymi z tyłu, nie ma nic, co można by powiedzieć, że wygląda zbyt gamersko, by wyglądać nie na miejscu.

Sam laptop ma kartę NVIDIA RTX 4070, dzięki czemu gry działają tak płynnie, jak to tylko możliwe. Ma również Intel Core i9 13. generacji i do 32 GB pamięci RAM, a także 2 TB pamięci. Potrzeby ekranu zaspokaja 16-calowy wyświetlacz 16:10 o rozdzielczości 2560×1600. I oczywiście, ponieważ laptop jest wyposażony w procesor graficzny NVIDIA, jest również wyposażony w szereg funkcji, w tym NVIDIA Advanced Optimus i NVIDIA G-Sync, utrzymując opóźnienia na dystans i zapewniając płynność jako priorytet.

Laptop zaczyna się od 1799 USD i będzie dostępny od września. Nie ma jeszcze listy produktów, ale powinna pojawić się w sklepie internetowym Acera, gdy nadejdzie czas.

źródło: Acera

Czy ten post był pomocny?