Skip to content

Laptopy Dell XPS 13 Plus rozchodzą się w szwach — recenzja Geek

1 de wrzesień de 2022
bc900652 1024x576 1

Dell XPS 13 Plus w czarno-białych wersjach kolorystycznych

Na początku tego roku firma Dell wypuściła XPS 13 Plus, ultracienki, ultrawydajny, ultraprzenośny laptop, który spotkał się z pochwałami i pewnym sceptycyzmem. Teraz wydaje się, że sceptycyzm był przynajmniej częściowo uzasadniony, ponieważ pojawiają się doniesienia, że ​​laptopy się rozpadają.

Pogranicze informuje, że firma Dell potwierdziła, że ​​niektóre modele OLED mają problemy z odłączaniem się ekranu od obudowy. W oświadczeniu Dell powiedział: Pogranicze:

„Dell Technologies przywiązuje najwyższą wagę do jakości naszych produktów. Odkryliśmy, że niektóre ekrany w systemach XPS 13 Plus OLED mogą się poluzować z powodu problemów z zastosowanym klejem innej firmy, i szybko naprawiliśmy ten problem w naszym procesie produkcyjnym. Firma Dell aktywnie dociera do klientów, których może to dotyczyć, aby wymienić ekran, najlepiej zanim się poluzuje”.

Dell powiedział później Pogranicze podejrzewają, że przyczyną wadliwych maszyn jest awaria kontroli jakości. Oświadczenie pojawia się po tygodniach zgłaszania przez klientów problemów sprzętowych z urządzeniem. I to nie tylko oderwane ekrany. Raporty użytkowników wskazują, że wyświetlacze XPS 13 Plus mogą zniekształcać kolory, niespodziewanie wyłączać się lub całkowicie przestać działać.

Najpopularniejszym przykładem jest niewłaściwie oznaczony film nagrany przez kupującego aBest Buy, pokazujący spadający wyświetlacz z modelu laptopa w obszarze demonstracyjnym sklepu. Inni klienci doświadczyli martwych wyświetlaczy, zniekształceń kolorów i utraty funkcjonalności ekranu dotykowego.

Dell XPS 13 Plus jest nadal dostępny w sprzedaży na stronie internetowej firmy.

Czy ten post był pomocny?