Skip to content

Łatwe uruchamianie stron internetowych w Firefoksie za pomocą klawiatury

1 de sierpień de 2021
sitelauncher01

Czy jesteś ninja od klawiatury i szukasz sposobu, aby zrobić jeszcze więcej w Firefoksie za pomocą klawiatury? Zobacz, jak łatwo jest pracować nad magią ninja dzięki rozszerzeniu SiteLauncher.

Po zainstalowaniu SiteLaunchera

Po zainstalowaniu rozszerzenia zaleca się, aby najpierw przejść do ustawień, aby wprowadzić żądane zmiany lub modyfikacje. Tutaj możesz zobaczyć „Skrót programu uruchamiającego, klawisz skrótu bezpośrednio do witryny i domyślne skróty”.

Aby usunąć witrynę z listy, kliknij ją, aby ją wybrać, a następnie kliknij „x”, który pojawi się na końcu tej listy. Aby zmienić bieżący skrót, kliknij odpowiednią listę, wprowadź żądane zmiany i kliknij przycisk „Popraw”.

Uwaga: „Przycisk Popraw” zastąpi „Dodaj przycisk skrótu” podczas modyfikowania bieżących aukcji.

Wprowadź wszelkie pożądane zmiany w zachowaniu SiteLaunchera, „Wyglądzie” i „Efektach”. Możesz poeksperymentować z wyglądem i efektami, aby w razie potrzeby SiteLauncher bardzo ładnie pasował do aktualnego motywu przeglądarki.


W prawym dolnym rogu będziesz mógł uzyskać dostęp do „Zaawansowanych poprawek”…

1627834188 177 Latwe uruchamianie stron internetowych w Firefoksie za pomoca klawiatury

Są to „Zaawansowane poprawki” dla SiteLaunchera. Możesz wrócić do „Opcji głównych” za pomocą przycisku w prawym dolnym rogu.

1627834188 568 Latwe uruchamianie stron internetowych w Firefoksie za pomoca klawiatury

„Sekcja pomocy” zawiera więcej informacji na temat kombinacji klawiszy skrótów używanych do aktywacji SiteLaunchera i linków skrótów, które zostały do ​​niego dodane.

1627834188 898 Latwe uruchamianie stron internetowych w Firefoksie za pomoca klawiatury

Możesz także włączyć lub wyłączyć dodatkowe opcje/funkcje wizualne w SiteLauncherze, takie jak grupowanie powiązanych linków, obsługa myszy i niestandardowe ikony. Zauważ, że istnieje również opcja importowania i eksportowania ustawień…

1627834188 98 Latwe uruchamianie stron internetowych w Firefoksie za pomoca klawiatury

SiteLauncher w akcji

Oto jak wyglądał SiteLauncher w naszej przykładowej przeglądarce po kilku zmianach i modyfikacjach w „Ustawieniach”. Zmieniliśmy kombinację klawiszy skrótu, wymienione strony internetowe, aktywatory pojedynczego klawisza skrótu, rozmiar tekstu i dopełnienie, aby je spersonalizować.

Uwaga: Możesz także użyć myszy, aby kliknąć „łącza” w oknie SiteLauncher.

1627834188 356 Latwe uruchamianie stron internetowych w Firefoksie za pomoca klawiatury

Jeśli wolisz, możesz użyć przycisku paska narzędzi, aby uzyskać dostęp do SiteLaunchera… po prostu kliknij, aby go aktywować. Zwróć uwagę, że przycisk paska narzędzi jest automatycznie dodawany po zainstalowaniu rozszerzenia i można go łatwo usunąć za pomocą „Dostosuj okno paska narzędzi”.

1627834189 680 Latwe uruchamianie stron internetowych w Firefoksie za pomoca klawiatury


To jest dodatkowe menu, które zostanie dodane do „Paska narzędzi menu”. Możesz go dezaktywować w „Ustawieniach” (patrz „Zaawansowane poprawki” powyżej).

1627834189 259 Latwe uruchamianie stron internetowych w Firefoksie za pomoca klawiatury

Wniosek

Jeśli lubisz być ninja klawiatury i chcesz rozszerzyć to do przeglądania niestandardowej listy stron internetowych w Firefoksie, z pewnością spodoba ci się korzystanie z tego rozszerzenia.

Spinki do mankietów

Pobierz rozszerzenie SiteLauncher (dodatki do Mozilli)

Pobierz rozszerzenie SiteLauncher (strona główna rozszerzenia)

Czy ten post był pomocny?