Skip to content

Łatwiejsze zarządzanie plikami dzięki Aero Snap w Windows 7

29 de lipiec de 2021
1snap

Przed pojawieniem się Aero Snap trzeba było w jakiś dziwny sposób zorganizować system Windows, aby zobaczyć wszystkie swoje pliki. Dzisiaj pokazujemy, jak szybko korzystać z funkcji Aero Snap, zrobić to za pomocą kilku naciśnięć klawiszy w systemie Windows 7.

Możesz oczywiście poruszać się po oknach w Eksploratorze, aby zobaczyć wszystko obok siebie, lub skorzystać z bezpłatnego narzędzia, takiego jak Cubic Explorer.

Pobieranie Eksploratora Windows obok siebie

Proces jest w rzeczywistości prosty, ale bardzo przydatny przy wyszukiwaniu dużej ilości danych. Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Eksploratora Windows na pasku zadań i kliknij Eksplorator Windows.

Otworzy się nasze pierwsze okno i z pewnością możesz przeciągnąć je po prawej lub lewej stronie ekranu, ale najszybszą metodą, której używamy, jest „Klawisz Windows + strzałka w prawo” kombinacja klawiszy (pamiętaj, aby przytrzymać klawisz Windows). Teraz Windows jest ładnie umieszczony po prawej stronie.

1627562008 684 Latwiejsze zarzadzanie plikami dzieki Aero Snap w Windows 7

Następnie chcemy otworzyć drugie okno, po prostu ponownie kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Eksploratora i kliknij Eksplorator Windows.

1627562009 78 Latwiejsze zarzadzanie plikami dzieki Aero Snap w Windows 7


Teraz mamy otwarte drugie okno i jedyne, co musimy zrobić tym razem, to użyć Klawisz Windows + strzałka w lewo połączenie.

1627562009 790 Latwiejsze zarzadzanie plikami dzieki Aero Snap w Windows 7

No to jedziemy! Teraz powinieneś być w stanie przeglądać swoje pliki o wiele prościej niż polegać na metodzie rozwijania drzewa (tak wiele).

1627562009 263 Latwiejsze zarzadzanie plikami dzieki Aero Snap w Windows 7

Możesz użyć tej metody, aby przyciągnąć okno do wszystkich czterech rogów ekranu, jeśli nie masz ochoty go przeciągać. Gdy zaczniesz więcej bawić się Aero Snap, możesz się nim cieszyć, ale jeśli nadal nim gardzisz, możesz go również wyłączyć!

Czy ten post był pomocny?