Skip to content

LEGO Mario jeździ na Donkey Kongu i pompuje żelazo w nadchodzących zestawach — recenzja Geek

11 de marzec de 2023
7ae5e99a 1024x576 1

LEGO Mario jadący na LEGO Donkey Kongu.

Z okazji Dnia Mario firma LEGO właśnie zaprezentowała dwa nowe rozszerzenia LEGO Mario — pakiet postaci Donkey Kong oraz zestaw Bitwa w Dry Bowser Castle. To mogą być najdziwniejsze dodatki do uniwersum LEGO Mario; Mario nie tylko może jeździć na Donkey Kongu, ale może podnosić ciężary w siłowni Dry Bowser.

Zestaw LEGO Dry Bowser Castle Battle zawiera 1321 elementów, w tym wyjątkowe postacie, takie jak Dry Bowser, Purple Toad i Bone Goomba. Celem jest uratowanie Ropucha i wystrzelenie Suchego Bowsera z jego zamku, chociaż w tym zestawie jest mnóstwo ukrytych skrzyń i innych sekretów.

Oczywiście bardziej interesuje mnie siłownia Dry Bowsera, która zajmuje ogromną część zamku. Zawiera funkcjonalną prasę i worek treningowy. Najwyraźniej Mario zbiera monety, kiedy ćwiczy na siłowni Dry Bowsera – to dziwne, ale uwielbiam patrzeć, jak Mario pompuje żelazo.

LEGO zapowiedziało także nadchodzący pakiet postaci Donkey Kong. Niestety o tym pakiecie postaci wiemy tylko jedno; Mario może jeździć na Donkey Kongu. Inne szczegóły, w tym data premiery i ceny, nie są znane. (Chociaż LEGO mówi, że Donkey Kong pojawi się „tego lata”).

Te rozszerzenia LEGO Mario zostały zaprezentowane podczas krótkiego wydarzenia, które można obejrzeć na YouTube. Zestaw TheDry Bowser Castle Battle będzie dostępny od 1 sierpnia w cenie 110 USD. W tej chwili nie wiemy nic o pakiecie postaci Donkey Kong.

źródło: LEGO

Czy ten post był pomocny?