Skip to content

LEGO Optimus Prime jest gotowy do wprowadzenia — geek recenzji

13 de maj de 2022
f142ae8c

Przesuń się nad Batmobilem; LEGO właśnie ogłosiło swój najlepszy zestaw z nostalgią lat 80.: Optimus Prime. A jeśli sama nazwa zestawu nie wystarczy, aby natychmiast wyciągnąć 169,99 USD, aby go kupić, powinieneś wiedzieć, że ten zestaw faktycznie się zmienia.

LEGO Optimus Prime to początek tego, na co możemy mieć tylko nadzieję, długiej współpracy LEGO i Hasbro. 1508-elementowy zestaw przeznaczony jest dla dorosłych, co nie jest zbyt zaskakujące. Nie tylko budujesz dość duży i skomplikowany zestaw, ale możesz go również przekształcać.

Zwykle w przypadku zestawów LEGO, które mają wiele „form”, budujesz jedną lub drugą i musisz przebudować, jeśli chcesz to zmienić. Ale LEGO Optimus Prime może zmieniać się z trybu robota stojącego w kabinę ciężarówki. Niestety, w tym zestawie nie dostaniesz przyczepy. Ale fakt, że się zmienia, jest nadal bardzo fajny.

LEGO dokonało tego wyczynu dzięki 19 punktom artykulacji, które pozwalają skręcać ciało, składać głowę i nie tylko. A w konkretnym punkcie „dokładności filmu” możesz otworzyć skrzynię Prime, aby odsłonić macierz przywództwa Autobotów. Otrzymasz także miotacz anionów, topór energonu, kostkę energonu i plecak odrzutowy.

Możesz kupić LEGO Optimus Prime za 169,99 $ od 1 czerwca.

Czy ten post był pomocny?