Skip to content

Linia LG Gram na rok 2023 jest już dostępna i cieńsza niż kiedykolwiek

5 de styczeń de 2023
LG Gram 2023 1

Jeśli szukasz superprzenośnego laptopa, naprawdę nie możesz się pomylić z serią LG Gram. Podczas targów CES 2023 firma LG zaprezentowała nowe modele ze swojej uznanej linii.

LG ma w drodze kilka nowych laptopów Gram, wszystkie wyposażone w nowszy sprzęt i oczywiście zachowujące przenośność, którą wszyscy poznaliśmy i pokochaliśmy z tej serii. Głównym modelem jest „Gram Ultraslim”, jeden z najlżejszych i najcieńszych komputerów, jakie można kupić. Waży prawie kilogram, 998 gramów i jest niewiele grubszy niż smartfon, mający 10,99 milimetra grubości. Mimo to nadal jest bardzo wydajny, z 15,6-calowym wyświetlaczem i najnowszą linią procesorów Intel Core 13. generacji.

Następnie mamy linię Style, która składa się z modeli 16-calowych i 14-calowych. Gram 17, 16, 15 i 14 również otrzymują odpowiednie odświeżenia, przy czym zarówno Gram 17, jak i 16 dodają potężną kartę graficzną NVIDIA RTX 3050 – może nie jest to 4050, ale wciąż jest to przyzwoicie potężny dyskretny mobilny procesor graficzny . Wszystkie te modele mają procesory Intel 13. generacji i są wyposażone w takie funkcje, jak Thunderbolt 4 i HDMI.

Te nowe laptopy zostaną wprowadzone na rynek w przyszłym miesiącu, począwszy od rodzimego rynku LG w Korei Południowej. Możemy przypuszczać, że w kolejnych miesiącach dotrą do innych miejsc, w tym do Stanów Zjednoczonych.

źródło: lg

Czy ten post był pomocny?