Skip to content

Locktopus blokuje poszczególne aplikacje na urządzeniach z systemem iOS

19 de lipiec de 2021
sshot4dbea9188bb12

Jeśli chcesz udostępnić fajną grę na swoim urządzeniu z systemem iOS, ale nie pozwolić wszystkim czytać wiadomości e-mail, Locktopus oferuje proste rozwiązanie do blokowania poszczególnych aplikacji.

Locktopus to bardzo prosta aplikacja dla urządzeń z systemem iOS po jailbreaku. Zainstaluj aplikację z repozytorium BigBoss za pośrednictwem Cydii, przejdź do menu systemowego i ustaw hasło – dokładniej, zmień domyślne z „hasła” na coś bardziej sprytnego – a następnie dotknij i przytrzymaj dowolną ikonę aplikacji na ekranie trampoliny jako chociaż chciałeś go przenieść lub usunąć. Kiedy ikony zaczną wibrować, a mały znak X pojawi się w górnym rogu, pojawi się nowy dodatek, jak widać na zrzucie ekranu tutaj, w postaci małej ikony kłódki. Stuknij ikonę, aby zablokować aplikację. Od tego momentu za każdym razem, gdy ktoś próbuje uruchomić aplikację, będzie musiał wprowadzić hasło.

To świetna aplikacja do utrzymywania prywatności prywatnych danych — poczty e-mail, wiadomości błyskawicznych, aplikacji medycznych — oraz do konfigurowania urządzenia, z którego może korzystać dziecko. Możesz zablokować na przykład Safari, Ustawienia i YouTube, aby nie wpadały w kłopoty w Internecie, ale były łatwo dostępne dla dorosłych użytkowników. Kliknij poniższy link, aby przeczytać więcej na ten temat, a następnie odwiedź repozytorium BigBoss za pośrednictwem Cydii na swoim jailbreakowanym iOS, aby go zainstalować. Locktopus to 2 dolary, duża suma za funkcję, która powinna być zawarta w iOS, ale niewielka suma za tak poręczną aplikację.

Locktopus [BigBoss Cydia Repository]

Czy ten post był pomocny?