Skip to content

Mario Bros mają działający numer telefonu – recenzja Geek

15 de kwiecień de 2023
c17243d1 1024x576 1

Zadzwoń, aby usłyszeć specjalną wiadomość od Luigiego!

Furgonetka Mario Bros z numerem telefonu i adresem strony internetowej.

Teraz łatwo o tym zapomnieć, ale kiedyś filmom dla dzieci towarzyszyły bardzo dziwne akcje promocyjne. Być może pamiętasz dzwonienie do postaci z kreskówek przez telefon lub wygłupyKosmiczny mecz strona internetowa. Więc toFilm Super Mario Bros przenosi te stare sztuczki do współczesności.

Nie martw się; powstrzymamy się od spoilerów. Furgonetka wFilm Super Mario Bros zawiera numer telefonu i stronę internetową firmy Super Mario Bros. Plumbining. Jeśli zadzwonisz pod numer telefonu (929-55-MARIO), możesz usłyszeć nagraną wiadomość od Luigiego. Możesz również wysłać SMS-a na ten numer, aby dołączyć do listy mailingowej, chociaż musisz udawać, że cierpisz na „awarię wodno-kanalizacyjną”. (Chciałbym również zaznaczyć, że 929 to numer kierunkowy Nowego Jorku).

Jeśli to nie wystarczy, witryna smbplumbing.com to sam bałagan dowcipów, odniesień i budowania świata. Wykonuje świetną robotę, naśladując prawdziwą witrynę biznesową, z CAPTCHA, referencjami, zepsutymi obrazami (co może być przypadkiem) i kilkoma ofertami pracy.

Zdecydowanie sugeruję odwiedzenie strony Super Mario Bros. Plumbining i zadzwonienie pod numer 929-55-MARIO, zwłaszcza jeśli masz dzieci. To fajny sposób na spędzenie 10 lub 15 minut i nie zepsuje filmu.

Czy ten post był pomocny?