Skip to content

Microsoft 365 ma nowy poziom 2 USD miesięcznie: Oto, co otrzymujesz

11 de styczeń de 2023
Microsoft 365

Microsoft 365 to prawdopodobnie jedna z najlepszych subskrypcji technologicznych, jakie możesz dziś zdobyć, ale teraz bariera wejścia jest jeszcze niższa. Dostępny jest nowy poziom „Podstawowy”, który kosztuje tylko 2 USD miesięcznie.

Nowa, niższa subskrypcja Microsoft 365 Basic, która nadal zapewnia dostęp do wielu rzeczy. Ten plan, przynajmniej początkowo, będzie obejmował do 100 GB przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive i program Outlook bez reklam, a także dostęp do ekspertów Microsoft 365 w celu uzyskania pomocy w zakresie produktów firmy Microsoft, w tym systemu Windows 11. A to tylko 2 USD miesięcznie — czyli 20 USD za rok, jeśli wolisz płacić rocznie. Jeśli już zapłaciłeś za 100 GB miejsca w usłudze OneDrive, 30 stycznia zostaniesz automatycznie przeniesiony na ten nowy poziom.

To rozsądne ulepszenie w stosunku do darmowej wersji pakietu, która już zapewnia dostęp do internetowych wersji programów, takich jak Word, PowerPoint i Excel. Jednak w żaden sposób nie zapewnia pełnego doświadczenia. Główną wadą jest to, że nie masz dostępu do natywnych aplikacji Mac i Windows Office, takich jak zwykła subskrypcja lub jednorazowy zakup „Dom i uczeń”.

Jeśli poziom podstawowy to za mało, osobista wersja platformy Microsoft 365 nadal kosztuje 7 USD miesięcznie i oferuje znacznie więcej funkcji, w tym 1 TB przestrzeni dyskowej.

źródło: Microsoft

Czy ten post był pomocny?