Skip to content

Microsoft Edge ma teraz Dall-E Image Creator firmy Bing

7 de kwiecień de 2023
yxEczioCqJk HD

Kreator obrazów w Edge

Microsoft wpycha funkcje sztucznej inteligencji do każdej możliwej aplikacji i usługi, od aplikacji pakietu Office po wyszukiwarkę Bing. Najnowszy dodatek? Panel dla Bing Image Creator w Microsoft Edge.

Microsoft wypuścił w zeszłym miesiącu Bing Image Creator, który wykorzystuje zmodyfikowaną wersję DALL-E 2 do generowania obrazów AI na podstawie monitów tekstowych. Usługa jest dostępna dla każdego, kto może korzystać z atbing.com/images/create, a także można ją aktywować z poziomu czatu Bing, ale Microsoft udostępnia teraz dedykowany panel paska bocznego również w przeglądarce Edge.

Dzisiejszy wpis na blogu wyjaśnia: „Ta funkcja pomoże Ci tworzyć obrazy, które jeszcze nie istnieją, obsługiwane przez najnowsze modele DALL-E od naszych partnerów w OpenAI, bezpośrednio z paska bocznego Microsoft Edge. Jeśli kiedykolwiek potrzebowałeś bardzo konkretnej grafiki do posta w mediach społecznościowych lub nawet do programu PowerPoint, Image Creator pomoże Ci znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz”.

  • Nowy panel działa dokładnie tak samo, jak internetowa wersja Bing Image Creator w sieci, ale z bardziej skompresowanym interfejsem, który mieści się na pasku bocznym. Microsoft zauważa, że ​​może być konieczne kliknięcie przycisku plusa (+) na pasku bocznym i włączenie Image Creator, aby zobaczyć nowy panel — jeśli nie widzisz go na liście, nie został jeszcze wdrożony.

    Jest to jedna z wielu ostatnich zmian w przeglądarce Microsoftu, w tym tryb podzielonego ekranu, udostępnianie kart w czasie rzeczywistym i oczywiście gigantyczny przycisk czatu Bing. Opracowywany jest również portfel kryptowalut. To dużo nadęcia funkcji.

    źródło: Microsoft

    Czy ten post był pomocny?